7 Maddede Rüyada Kabe Görmek

Rüyada Kabe Görmek İle İlgili Rüya Tabirleri

İnsanlar genel olarak uyurken farklı farklı rüyalar görebilirler. Rüyada kabe görmek bir lider veya bir bakan ya da evlenmeye şeklinde bazı rüya tabircileri tarafından tabir edilmiştir.

Bir başka tabir ise, rüyada kabe görmek yapacağı hayırlı bir amel ile müjdeleneceği yahut rüyayı gören kimsenin yapmayı istediği bir şerden sakınacağı şeklinde de tabir edilmiştir.

Kişiler rüyalarında farklı şekillerde Kabe’yi görebilirler. Rüyada kabe görmek farklı manalara gelebilir;

  • Bir kişinin rüyasında Kabe’nin içerinde namaz kılmasını görmesi rüyayı gören kişinin düşmanlarından kurtulacağına, devlet büyüklerinden birine yakın olacağı şeklinde tabir edilmektedir.
  • Bir kimsenin rüyasında Kabe’ye doğru yürüdüğünü görmesi dini yönünün kuvvetli olduğuna işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.
  • Bir kimsenin rüyasında Kabe’nin üstünde namaz kıldığını görmesi, İslam dininden uzaklaştığı şeklinde tabir edilmektedir.

Bir kişinin gördüğü rüyada kabe görmek rüyasını bütünü ile ele alıp, bütün ayrıntıları ile tabir edilmesi daha doğru olacaktır.

Rüyada Kabe’yi Tavaf Etmek

Rüyada Kabe’yi usulüne uygun bir şekilde tavaf etmek sıkıntıdan kurtulmak, tövbe etmek ve Cehennemden kurtulmak şeklinde tabir edilmektedir. Bir kişinin rüyasında hacca gidip Kabe’yi tavaf ettiğini görmesi ise o kişinin İslam’a uygun bir şekilde bir yaşantısı olduğu, bir korkusu var ise bu korkusundan emin olacağı, bir borcu var ise borcunu ödeme imkanına sahip olacağı, eğer fakir ise de rızkının genişleyeceği şeklinde rüya yorumcuları tarafından tabir edilmektedir. Rüyada Kabe görmek rüyasının tabiri de rüyada Kabe’yi görme şeklimize ve rüyamızın genel olarak içeriğine göre değişebilir. Bundan dolayı rüyalarımızı bir bütün olarak ele almalıyız.

Rüyada Kabe’nin Harap Olduğunu Görmek

Bir kişinin rüyada Kabe görmek şerlerden sakınmaya, evlenmeye, hayırlı amellere, hacca gitmeye şeklinde de rüya tabircileri tarafından tabir edilmiştir. Bunun yanı sıra Kabe’nin harap olduğunu görmek namazı terk etmeye ya da tadili erkana uymadan namaz kılmak şeklinde tabir edilmiştir. Rüyada Kabe’yi yıkık görmek rüyayı gören kişinin maneviyattan uzak bir hayat sürdüğü şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada İncir Görmek

Rüyada Kabe’nin Evin Olduğunu Görmek

Bir kimsenin rüyasında Kabe’nin evinin olduğunu görmesi; o kişinin nail olduğu devletine o kişinin bildiği ilmine ya da yaptığı bir amelinden dolayı insanların o kişiyi ziyaret edeceğine ve o kişinin kapısının kalabalık olacağı şeklinde tabir edilir.  Ayrıca bu rüyayı gören kişi köle ise azad olur şeklinde de tabir edilmektedir. Rüyada kabe görmek genel olarak iyi bir rüyadır.

Rüyada Kabe’ye Girdiğini Görmek

Bir kimsenin rüyasında Kabe’ye girdiğini görmesi o kimsenin devletin resmi makamlarında en üst yetkili kişi ile görüşmek için o yetkili kişinin makamına çıkacak şeklinde tabir edilmektedir. Bir kimsenin rüyasında Kabe’ye bakması ise korktuğundan emin olmasına işaret olduğu şeklinde tabir edilir. Ayrıca bir kişi rüyasında Mekke’de bir vazifeye memur edildiğini görür ise, devlet reisinin işleri ile ilgili bir vazifenin o kişiye verileceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada kabe görmek bir başka tabiri ise devlet başkanı, devlet büyükleri şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Kabe Örtüsü Görmek

Bir kimsenin rüyasında Kabe örtüsü görmesi rüyayı gören kişinin İslam’ı güzel görerek yaşayacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kimsenin bütün ibadetlerini severek ve içinden gelerek yapacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kabe görmek genellikle çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kabe’ye Yöneldiğini Görmek

Bir kişinin rüyasında Kabe’ye doğru yöneldiğini görmesi rüya sahibinin din ve dünyasını ıslah edecek bir şeye yöneleceği şeklinde tabir edilmektedir. Bu rüyanın bir diğer tabiri ise; rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde tüm sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağı ve esenlik içinde yaşayacağı şeklinde de tabir edilmektedir. rüyada kabe görmek, ayrıca rüyayı gören kişinin Beytullah’a gireceğine şeklinde de tabir edilmiştir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir