Rüyada Akbaba Görmek Gizemli Tabirlere Sahiptir!

Rüyada Akbaba Görmek Hangi Anlama Gelir

Rüyalar bilinç altının mesajlarının bize ulaştığı ve hala tam olarak çözülemeyen gizemli bir durumdur. Bazı rüyalar genel geçer olup pek çok insan tarafından görülebilmektedir. Rüyada akbaba görmek de bunlardan bir tanesidir. Bu tür rüyalar bazen bir bildiri bazen bir uyarı niteliğinde olabilmektedir. Rüyaların doğru tabir edilmesi için rüyadaki diğer ayrıntılar da büyük bir önem taşır.

Rüya sahibinin kişisel özelliklerinin bir dışa vurumu olarak da gösterilebilecek rüyada akbaba görmek kişinin üşengeçliğine atıf yapmaktadır. Buna göre kişi, ne kendisine ne de etrafına bir hayrı olan biridir. Ancak bu rüyanın hangi anlama geldiğinin doğru şekilde irdelenebilmesi için rüyadaki diğer faktörlerin bilinmesi gerekir. Ancak çoğunlukla akbaba üşengeçlik ve uğursuzluğa delalet eder.

Rüyada Akbaba Görmek Neye Tabir Olunur

Bir başka yorumla da rüyada akbaba görmek ahmak ve nezaket yoksunu bir insanla da tabir olunur. Rüyada görülen akbabayı tutuyor olmak bir hastalığa, yerleşim yerine akbabaların akın ettiğini görmek alanın istila edilmesine, hasta bir kişinin kendi evinde akbaba görmesi ise ölüm saatinin yaklaştığına işaret olabilmektedir. Akbaba sürüsü ise, serkeşlik, işsizlik, sıkıntı ve korku anlamlarına gelebilmektedir.  

Rüyada Akbaba Görmek Yorumu Nedir?

Akbaba kalbi kötülükle dolu bir düşmana da işaret eder. Rüyada akbaba görmek bu akbabanın rüya sahibini gagalaması hem maddi ve manevi zararın gelmekte olduğunu bildirir. Rüyada bir akbaba akınının şehre ulaştığını görmenin yorumu ise, şehre eğlenceye düşkün ve sefil askerlerin geleceğidir. Zanaatkar ve sanatkarların bu rüyaların görmesi hayra yorulurken doktor ve hastaların görmesi olumsuz karşılanır.

Öte yandan rüyada akbaba görmek, ölü yıkayanlar ve mezarları mesken edinen taifeden kimselere de delalet eder. Ayrıca akbaba kuşu, ayrılık ve vahşete, haram kazanç elde eden hırsızlara ve kötü söze de çıkmaktadır.

Rüyada Akbaba Görmek Ve Akbabanın Saldırması

Zor bir dönemden geçen rüya sahibinin aile içerisinde veya çevresinde birtakım sorunlar ile karşılaştığına yorulur. Rüyada akbaba görmek ve o akbabanın kişiye saldırması karşılaşılan sorunlarda fikir ayrılığına düşüleceğine ve sonuç olarak sert tartışmaların baş göstereceğini anlatmaktadır. Ek olarak bu rüya, rüya sahibinin etrafındaki bazı insanlarla yollarını ayıracağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Farklı Yorumlar İle Rüyada Akbaba Görmek

Söz konusu rüyada akbaba görmek olduğunda, birbirinden farklı yorumlara rastlamak mümkündür. Bir rivayete göre akbaba gören kişi sevap kazanır. Rüyasında akbabanın sırtına bindiğini gören kişi ise gurbete giderek fakirleşir. Görülen akbabanın dişi olması ise fakir bir kadınla evlenmeye işaret eder. Kirmani’nin yorumuna göre ise; rüyada kendisine akbaba hediye edildiğini görmek, hayırlı bir şeklide dindar ve fakir bir toplumun başkanı olmanın alametidir.

Rüyada Akbaba Görmek Ve Onu Kovalamak

Akbabanın görüldüğü rüyalarda diğer ayrıntılar da çok önemlidir. Yani rüyada akbaba tutuluyorsa gelir getirecek bir işe girişmeye ve bunun için uğraşmaya delalet ederken akbabanın yavrusunu görmek kişinin hızlanması gereken işleri bile ağırdan aldığına alamettir. Kişi rüyada akbaba görmek tabirini araştırırken diğer ayrıntılara dikkat etmelidir. Zira küçük bir detay bile rüya yorumunu etkiler, değiştirir.

Rüyada Akbaba Görmek Neye İşarettir

Rüyadaki diğer etkenler dikkate alındığında rüyada akbaba görmek şunlara işaret eder:

  • Rüya gece uyurken görüldüyse ahmak ve nezaketsiz insana
  • Gündüz uyurken görüldüğünde hastalıklara
  • Hasta kişinin görmesi ölüme
  • Akbabanın öldürülmesi hırsa ve başarıya
  • Akbabanın sesini duymak kederden kurtulmaya
  • Akbabanın kişiyi ısırması bir davet ve davette tanışılacak önemli kişilere
  • Akbabanın başkasını ısırması yeni insanlarla tanışmaya
  • Akbaba eti yemek sevgiliyle tartışma kırgınlığa

Psikolojik Olarak Rüyada Akbaba Görmek

Bilinç altımızın su yüzüne çıktığı rüyalar, kişinin duygu durumu hakkında da bilgi verebilmektedir. Buna göre rüyada akbaba görmek, temkinli ve tedbirli davranan bir kişinin şüpheciliğinden yorulduğuna işaret eder. Bu kişi her an başına kötü bir iş geleceği kaygısı taşımakta ve ciddi bir ölüm korkusu yaşamaktadır.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bu Tabir de İlginizi Çekebilir: Rüyada İncir Görmek Neye Delalettir?

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir