Rüyada Alev Görmek Ve Bilinmeyen Tabirler

Rüyada alev görmek

Rüyada alev görmek rüya sahibinin meydana gelecek olan küçük bir sorunun büyüyüp çözülemez bir hal almasına yorulur. Rüyasında alev gören, küçük bir sermayeyle girdiği işi büyüteceğine işarettir. Bu rüya hiç beklenmedik bir değişikliğe de tabir edilir. Rüya sahibinin hazırlıklı olmadığı ve hiç tahmin edemediği durumlarla karşılaşmasına delalettir.

Rüyada alev görmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda çok uzak bir yerden gelecek olan şaşırtıcı, bir anda pek çok şeyi değiştirecek olan bir habere tabir edilir. Yapılan işin veya gerçekleştirilen çalışmaların tüm çabalara rağmen istenilen sonucu vermemesine, fakat gösterilecek olan azim ve sabırla istenilen sonucu elde etmeye yorulur.

Rüyada alev söndürmek

Rüyada alev söndürmek, rüyayı gören kişinin küçük bir tartışmayla başlayan ve sonunun büyük bir kavgaya dönüşeceği belli bir işe, hiç vakit kaybetmeden müdahale edip, olayın daha kötü bir hal almasını başından önleyeceğine tabir edilir. Rüyada alev görmek bazı tabircilere göre de dinle bağını koparmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada alev topu görmek

Rüyada alev topu görmek, rüya sahibinin büyük bir mirasa konacağına ve büyük bir zenginlik içerisinde yaşamını sürdüreceğine delalettir. Rüyada alev görmek dünya malı ve dünya nimetlerinden arzu edinilenden daha fazlasına sahip olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ateş görmek

Rüyada ateş görmek, rüya sahibinin duygu, düşünce ve davranışlarında bir takım değişikliklerin meydana geleceği anlamına gelir. Çünkü bu rüyanın anlamı, rüyayı gören kişinin zamanla değişmesi şeklinde tabir edilir. Bir yanda da yaşamın çok hızlı gitmesine ve her gün yeni bir şeyler getirmesine yorulur. Rüyada alev görmek rüya sahibinin karakter özelliğine göre de değişiklik gösterir.

Eğer rüya sahibi iyi bir kişiliğe sahipse rüya da iyiye yorulur: alınacak sevinçli bir habere ve hanede bereket ve bolluğa rivayet edilir.

Eğer rüya sahibi kötü bir kişiliğe sahipse rüya kötüye yorulur: yapılan bir hata dolayısıyla ömür boyu pişmanlık duyup kahır çekmeye, yapılan bu hatadan ötürü büyük zararlara, günahkar olmaya ve ortalığı düzeltmeye çalıştıkça daha da kötü bir hale sokmaya rivayet edilir.

Rüyada ateş yakmak

Rüyada ateş yakmak, rüya sahibinin özel ve iş hayatını sağlam temeller üzerine kurmasına dolayısıyla da dış faktörlerden hiçbir şekilde etkilenmemesine tabir edilir.

Rüyada ateş üzerinde yürümek

Rüyada ateş üzerinde yürüdüğünü gören rüya sahibi, rakiplerine karşı açık ara bir galibiyet alacağına yorulur. Rüyada alev görmek uzun bir zamandır iş yaşamında yaşanan problemlerin kısa bir süre içinde normale dönmesine ve yapılan işlerden kar sağlamaya ve para kazanmaya tabir edilir. Rüyada alev görmek rüya sahibinin üzerinde pek durmadığı bir hastalık yüzünden yataklara düşmesine ve ileri zamanlarda cerrahi bir operasyon geçirmek zorunda kalmasına tabir edilir.

Rüyada yangın görmek

Rüyada yangın görmek, girişilen bir işten başarı elde edilebilmesi için gereken destekle ilgili müjdeli bir haberin gelmesine yorulur. Rüyada alev görmek rüya sahibinin işlerinin sıkışıklığa girdiği bir anda bir arkadaş veya dosttan görülecek ve yaşanan sıkıntıların çözümünde büyük katkısı olacak bir iyiliğe tabir edilir.

Rüyada alevde yanmak

Rüyada alevde yanmak rüya sahibinin kendini bilmez ve kötü davranışlarından rahatsızlık duyan arkadaşlarının arkadaşlıklarını bitirmesine ve rüya sahibini yalnız başına kalmasına tabir edilir. Rüyada alev görmek Allah tarafından rüya sahibine bir uyarıdır. Rüya sahibi artık günah işlemekten vazgeçmeli biraz maneviyata dönmelidir. Rüyada alev görmek aynı zamanda rüya sahibinin kendisini heyecanlandıracak olan bir haber almasına ve bundan sonra yapacağı işlerde daha titiz davranması gerektiği şeklinde tabir edilir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir