Rüyada Alışveriş Yapmak Neye Delalettir?

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyayı gören kişinin işlerinin zamanla daha da yoluna gireceğine delalet eder. Rüyada alışveriş yapmak aynı zamanda kazancın artacağına işarettir. Bu kişinin bu kazancını tasarruflu bir şekilde savurganlıktan uzak harcayacağını gösterir.

Nakit Parayla Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüya sahibin kazancının artacağına işarettir. Nakit olarak rüyada alışveriş yapmak evinde rızkının ve bereketinin artacağına delalettir.

Altıncıda Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyayı gören kişi bolluk ve bereket içinde yaşar. Altıncıda rüyada alışveriş yapmak mal ve mülk olarak çocuğu var ise eğer ona eve alacağına işarettir. Rüya sahibi refah bir hayat sürer ve kimseye muhtaç olmadan yaşar. Rüya sahibi altını aldığını net bir şekilde görüyor ise bu durum itibarının artacağına ve saygınlık kazanacağına işarettir.

Markette Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüya sahibinin rızkını çok kolay bir şekilde elde edeceğine ve aynı şekilde ailesinin de rahat bir şekilde geçimini sağlayacağına işaret eder. Marketten rüyada alışveriş yapmak ve yiyecek almak şanslı bir dönemi gösterir. Rüya sahibinin sağlık durumu bozuksa düzeleceğine işarettir.

Arkadaşla Beraber Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyayı gören kişi ticaret hayatına girer. Arkadaşıyla beraber rüyada alışveriş yapmak aynı zamanda gören kişinin çevresindeki güvendiği insanlardan fikir alacağına işarettir. Kişi toplantılara katılır, kalabalıkla beraber tatile çıkar. Olumlu bir rüyadır.

Rüyada Alışveriş Yapmak Ve Kıyafet Almak

Rüyayı gören kişinin ömrü uzun olur ve sağlıkla geçer. Kişi beklediği berekete ve kazanca ulaşır. Rüya sahibi erkek ise tanımadığı yabancı bir kadın tarafından baştan çıkarılacağına işaret eder.

Yurt dışında Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyayı gören kişi yurt dışı ile bağlantılı ticarete atılır. Yurt dışında rüyada alışveriş yapmak, rüyayı gören kişinin diplomasi ile alakalı bir işe başlayabileceğini ve iyi anlamda gelir elde edeceğini gösterir. Rüya sahibinin hayatının refah seviyesi gittikçe artar. Bir başka anlamda rüya sahibi çok şaşıracağı sürprizler yaşar.

Düşman İle Rüyada Alışveriş Yapmak

Olumsuz tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibi zorlu bir süreçten geçer. Düşman ile rüyada alışveriş yapmak maddi açıdan fazla harcamalara işaret eder. Kişi bu harcamalardan dolayı muhtaç duruma düşebilir. Borçlanmaya delalet eder. Rüya sahibi ticaret yapıyor ise zarara uğrayacağına ve hatta iflas edeceğine işarettir.

Tatil Yerinde Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüya sahibi güzel günlere doğru adım atar. Tatil yerinde rüyada alışveriş yapmak olumlu tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibi dertlerini geçmişte bırakır hayattan keyif almaya başlar. Rüya sahibi bekar ise aşık olabilir. Küs olduğu görüşmediği kişiler var ise bu küslüklerin sona ereceğini ayrılıkların biteceğini işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yükseleceğini gösterir.

Rüyada Alışveriş Yapmak ve Kıyafet Almak

Kişi rüyasında kendini mağazadan alışveriş yaparken ve yeni kıyafetler alırken görürse kalan ömrünün çok güzel olacağına inanabilir. Gayet olumlu bir rüyadır.

Rüyada Alışveriş Yapmak Ve Ayakkabı Almak

Rüya sahibinin hayalindeki iş gerçek olur. Rüyada alışveriş yapmak ve ayakkabı görmek berekete delalet eder. Rüyayı gören kişinin cebinden para eksik olmaz. Geçim sıkıntısı çekmez.

Çanta Almak Ve Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyayı gören kişinin verdiği emeklerin karşılığını alacağına ve hayalindeki işe kavuşacağına işaret eder.  Rüyada alışveriş yapmak ve çanta almak zaferi gösterir. Rüya sahibinin inanarak azimle çalışırsa zafere ulaşacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir işe ve bu işle alakalı anlaşmalar yapıp el sıkışacağını işaret eder. Eğer görülen rüyadaki çanta valiz şeklinde ise rüya sahibin bir yola gideceğini gösterir.

Rüyada Alışveriş Yapmak ve Kolye Almak

Görülen rüyadaki kolye altın ise eğer bu rüya hayırlı bir işe delalet eder. Rüyada alışveriş yapmak ve bu alışverişte altın kolye almak rüya sahibi bekar ise eğer nişanlanacağını yada evleneceğine işaret eder. Rüyada görülen kolye gümüş ise rüya sahibinin aşık olacağına ve bu aşktan dolayı keyifli zamanlar geçireceğine işarettir. Kolye rüyada eğer anneye ya da bir aile büyüğüne alınıyorsa kolye alınan kişinin hayır duası alınacağına delalet eder.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bu Rüya Yorumu da İlginizi Çekebilir: Rüyada Kalabalık Görmek Üzerine 7 Tabir

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir