Rüyada Asansör Görmek Ne Demektir?

Rüyada Asansör Görmek

Genel olarak rüyada asansör görmek bir yükseliş anlamı taşımaktadır. Rüyasında asansör gören kişi gerek iş hayatında gerek eğitim hayatında gerekse başarı göstereceği bir kurumda yükselişe geçer. Bu yükseliş ile birlikte şans rüya sahibinden yana olacak diye yorumlanır. Şayet rüyanın tabiri kişinin asansörü nasıl gördüğü ile değişmektedir.

Rüyada Asansöre Bindiğini Görmek

Rüyasında asansöre bindiğini bu bağlamda rüyada asansör görmek demek kişinin yeni bir olaya, kuruma, topluluğa girecek demektir. İş hayatında kariyerini değiştirebilir, yeni bir arkadaş ortamı edinebilir ya da bir olaya dahil olabilir diye yorumlanır. Bu yenilik en başta kişinin bocalamasına neden olsa dahi zaman içerisinde vermiş olduğu kararın ne denli faydalı olduğunun farkına varacak ve yeniden umutlanacaktır.

Rüyada asansör görmek aynı zamanda umutların kırıldığına, bir dönüm noktasının gelmesi gerektiğine ve yeni bir benliğe yorumlanır. Kişinin kendisini değiştirmesi ve yeni bir kimlik kazanarak gelişmesi gerekmektedir.

Rüyada Asansörle İnmek

Kişi rüyasında asansörle aşağı doğru indiğini görmüş ise bu bağlamda rüyada asansör görmek kişinin düşüşe geçtiğini ifade etmektedir. Şayet aşağı inen bir asansör de hataların sonuçlarına yorumlanabilir. Rüya sahibi gerek ilişkisinde gerek iş hayatında gerekse eğitiminde performans düşüklüğü ile karşılaşabilir. Bu performans düşüklüğü kendisini büyük oranda etkileyecek ve taktir görmekten uzaklaştıracaktır.

Rüyada asansör görmek ve bu asansörün içerisinde iken aşağı doğru inmek umutlarınızın kırılma noktasına geldiğini, artık yorulduğunuzu, kendinize çeki düzen vermeniz ve toparlamanız gerektiğini ifade eder. Şayet ilişkiniz bittiyse artık o kişiyi unutmalı, iş hayatınızda problemler yaşıyorsanız kendinize yeni bir kariyer edinmeli ya da eğitim hayatınızda uzun vadeli adımlar atmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek

Rüyada Asansörle Çıkmak

Kişi rüyasında asansörle yukarı çıktığını görmüş ise bu bağlamda rüyada asansör görmek rüya sahibinin yükselişinin kanıtıdır. İş hayatında ya da eğitim hayatında yükselişe geçecek olan rüya sahibi oldukça büyük bir başarı elde edecektir. Aynı zamanda bir ilişkinin evlilik ile sonuçlanmasına da yorumlanabilir. Rüya sahibi kimsenin sözlerine aldırış etmeden, önüne çıkan engelleri aşarak, kendisini bilircesine kendi çizdiği yolda ilerlemelidir.

Bu ilerleme hayatında büyük başarılara imza atmasını sağlayacaktır. Şayet rüya sahibi üniversite kazandıysa gitmeli, başka bir iş teklifi aldıysa şimdiki işini bırakıp yeni işine başlamalı, hayatına başka biri girdiyse eskisini tamamen aklından çıkarıp hayatına yeni giren kişiye odaklanmalıdır.

Rüyada Asansörün Düştüğünü Görmek

Rüyada asansörün düştüğünü görmek iki farklı şekilde değişmektedir. İlk olarak rüyada asansör görmek ve bu asansörün içindeyken düşmek rüya sahibinin hayatının büyük bir olaydan dolayı olumsuz bir şekilde etkilendiğini ve bu durumdan dolayı psikolojik sorunlarla mücadele içerisinde olduğunu ifade eder. Şayet rüya sahibi bu durumdan kendisini sıyırmaz ise çok büyük bir depresyon içerisine girecek ve toparlanma evresi oldukça uzun sürecektir.

Rüyada asansör görmek ve bu asansör düşerken içerisinde tanıdık birinin olduğunu görmek, rüya sahibinin tanıdığı birinin çok büyük bir psikolojik sorun yaşadığını ifade eder. O kişinin bu durumdan kurtulabilmesi için rüya sahibinin ona yardım etmesi gerekmektedir.

Rüyada asansör görmek ve asansör düşerken içerisinde kimsenin olmaması ya da tanımadığı birinin olması demek, rüya sahibinin oldukça boş işlerle uğraştığını ifade eder. Rüya sahibi bir an önce bu tür boş işleri bir kenara bırakmalı ve okuyorsa eğitimine, çalışıyorsa işine dört elle sarılmalıdır. Şayet çalışmıyorsa bir an önce bir iş sahibi bulup ekonomik özgürlüğünü kazanmalıdır. Çünkü çevresinde ona maddi imkan sağlayan kişiler artık bu durumdan iyice sıkılmıştır. Bu düzeni kuramaz ise çok büyük tepkilerle karşı karşıya gelecektir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir