Rüyada Aslan Görmek Dehşete Düşürecek Tabirlere Sahip

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya alemi içinde görülen rüyaların doğru yorumlanması o rüyaların ayrıntılarında gizlidir. Ayrıntılar ile birbirinden farklı yorumlara dönüşen rüyada aslan görmek  genel anlamda şöyle yorumlanır; Kişinin rüyasında kendisini aslan gibi görmesi önemli yerlere geleceğine işaret eder. Direk devletle ilişkilendirilen bu rüya, rüya sahibinin gelebileceği üst makamlara yorumlanır. Kişiyi rüyasında aslan kovalamışsa gerçek hayatta bu korku ile yorumlanır.

Bazı olaylar yaşanacağına ve bu durumun kişide korkular yaratacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında aslan eti yemesi mal ve mülk sahibi olacağı anlamına gelir. Otoriter biri olan rüya sahibi için aslan eti yemek zenginlik ile yorumlanır. Rüya sahibi evin içerisinde aslan gördüyse bu durum o kişi için sağlıklı huzurlu günlere yorumlanır. Rüyada aslan görmek ve aslanın evde olması sağlıkla ilişkilendirilir. O eve huzur mutluluk neşe ve bereket geleceğinin habercisidir.

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslanla Boğuşmak

Aslanla boğuştuğunu gören kimse bu mücadeleden galip çıkıyorsa gerçek hayatta da zorluk yaşayacağı dönemlerden sonra mutlaka zafer kazanacağı günlerin geleceğine  işaret eder. Rüyada aslan görmek ve onunla boğuşmak genel olarak mücadele  etmeyle ilgili yorumlanır.

Mücadele sonucu makam ve güzel mevki kazanacak kişi bu makamda hayırlı ve güzel İşler yapacaktır. Hayırlı işlerle bir çok kişinin hayatına dokunacak iyiliklerde bulunacaktır. Bu durumda yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacaktır.

Rüyasında aslanla boğuştuğunu gören kimse bu boğuşmayı kaybetmiş ve yaralar almışsa gerçek hayat için bu zorlu günlere yorumlanır. Can sıkıntısı yaşayacağını gösterir. Rüyada aslan görmek ve aslanla boğuşmak genel anlamda bu yorumları içerir.

Kişi birden fazla aslanla boğuşma yaşadıysa bu durumda birden fazla sıkıntı ile boğuşacak ya da birden fazla mutluluk heyecan yaşayacak şeklinde yorumlamalar yapılır.

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslan Eti Yemek

Rüya sahibi rüyasında kalabalıklar içerisinde bir ziyafet sofrasında kendisini görüyorsa ve bu sofrada aslan eti yiyorsa büyük bir kısmetin onu beklediğine işaret eder. Rüyada  aslan görmek ve etini yemek şanslı günlerin geleceğine delalettir.

Kişi aslan etini yalnız bir sofrada yiyorsa gerçekte kalabalık misafirlerle karşılaşacağına yorumlanır. Evinden hiç misafirin eksik olmayacağına bu durum kişide biraz yorgunluk  yaratacaktır. Bu misafirler çok uzak yollardan gelebileceği gibi çok yakın tanıdıklar ve  mesafelerden de olabilir.

Rüya sahibi kişiye rüyasında aslan eti sevdiği yakın bir arkadaşından ikram ediliyorsa  mutlaka bu arkadaşı ile güzel birliktelik yaşayacağına işaret eder. Rüyada aslan görmek ayrı yorumlanırken etini yemek ayrı yorumlanır. Aslan eti güce iktidara otoriteye şans ve baht açıklığına hayırlı kısmetlere güzel kalabalıklara yorumlanır.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Bakkal Görmek Çok Gizemli Manalar Taşır

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslanı Öldürmek

Kişi rüyasında bir aslanı öldürdüğünü görüyorsa bu başarılarla dolu bir hayat  Yaşayacağına işaret eder. Öyle ki rüyada aslan görmek ve onu öldürmek başarılarının en büyüğünün kısa zamanda kişinin kısmetine geleceğine delalettir.

Kişinin rüyasında aslanla uğraşması her zaman hayırla yorumlanamayabilir. Fakat rüya sahibi aslanı öldürüyorsa onun başarısının önünde duran engelleri kaldırmayı başaracak demektir. Engellerin kalkmasıyla tüm başarılar teker teker rüya sahibini bulacak ve başarı sonuçları hayır getirecektir.

Rüya sahibi bu elde ettiği başarılarla adından hem yurt için de hem de yurt dışında bahsettirecektir. Elde edilen başarılar insanlara çok faydalı olacak ilim kazanmak anlamına gelebilir. Rüyada aslan görmek ve bunun sonunda aslanı öldürmek
kazanacak şan şöhret ve başarı haberlerine işaret eder.

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslandan Korkmak

Kişi rüyasında kendisini aslanlar içerisinde yalnız ve aslanlar arasında görüyorsa bu durum rüya sahibini çok korkutmuşsa rüyada aslan görmek ve bu şekilde korkmak derin dostluklar oluşmasını sağlayacaktır. Kişinin kuracağı yeni dostluklar çok derin olacak iyi ki tanımışım dediği kişiler hayatına girecektir. Rüya sahibi tek bir aslanla mücadele ederken kendini görüyorsa yurt dışı seyahatine çok sevdiği bir arkadaşı ile gideceğine yorumlanır. Bu durum çok çok yerler gezip keşfe çıkacağı günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada aslan görmek ve ondan korku ile kaçmak bazı talihli ve şanslı günlerin kısmetlerin gelmesi için işaretleri verir. Bu durum kimisi için küçük kimisi için büyük hediyelere yorumlanır. Kişinin hiç tanımadığı insanlara armağan alması söz konusu olabileceği gibi çok yakından tanıdığı kimseler için de hediye alış verişine çıkabilir ve çevresindeki arkadaş ve dostlarını sevindirebilir.

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslan Yavrusu Sevmek

Kişinin kendisini bir aslanın yavrusunu severken görmesi devlet işlerinde uzun süredir çözülemeyen işlerin çözümü olacağına işaret eder. Rüyada aslan görmek ve yavru aslanı sevmek güzel kısmetlere hayırlı kazançlara neşeli güzel günlere yorumlanır.

Rüya sahibi aslan yavruları arasında kalmışsa bu yavrular da rüya sahibine şefkat gösteriyorsa kişi için merhamet dolu iyilik dolu günlere işarettir. Hiç tanımadığı insanların iyiliğini görebileceği gibi tanımadığı insanlardan da büyük iyilikler
görebilir.

Başına gelen küçük kazalardan onu koruyacak bir eli olacaktır. Bu el hiç tanımadık bir kişiye işaret eder ve büyük dostluk kurulması anlamına gelir. Rüyada aslan görmek ve onun yavrusunu sevmek genel anlamda hayırlara ve güzelliklere yorumlanan iyi bir rüyadır.

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslanı Öpmek

Kişinin rüyasında aslanı görmesi ve onu sıkı sıkıya kucaklaması öpmesi amirlik makamına işaret eder. Rüyada aslan görmek mevki makam ve güzel hayırlı işlerle yorumlanır. Aslanı öpmek hayırlı güzel makamlara işaret eder. Gelinen bu makamlar içinde hayırlı işler yapacağına bu işlerin sonunun hayır getireceğine işaret eder.

Aslanın yavrularını sevmek onları öpmek gerçek hayat için de başka tanımadık kimseler için şefkatli günler göstereceğine işaret eder.

Kişinin kendini üstün makamlarda görmesi hayırla sonuçlanır. Rüyada aslan görmek ve yavrularını sevmek kişinin çocuklarınında güzel başarılar elde edeceği anlamına gelir. Öyle ki bu başarılar anne babayı gururlandıracak memlekete hayırlı güzel işler yapılmasına vesile olacaktır.

Rüyada Aslan Görmek Ve Aslana Binmek

Rüya sahibi için bu rüya sırtını yaslayacağı kuvvetli bir ailesi olduğuna işarettir. Rüyada aslan görmek ve aslana binmek gerçek hayatta var olan aile içi sağlam bağları gösterir. Bu bağlar zaman zaman sarsılsa da yine ihtiyaç halinde bütünlük sağlanacaktır. Kişinin başına gelecek sorunlarda ve zor durumlarda cesaret göstereceğine işaret eder. Kişinin cesaretli olması ona bir çok artılar kazandıracaktır. Kişinin yakın akrabalarının zor günler yaşayacağına ve bu zor günlerde rüya sahibinin akrabalarına çok yardımı dokunacağına işaret eder.

Bu yardımları karşılıksız yapan kişi için iç huzura ve mutluluğa sebep olacaktır. Kişinin birden fazla aslan görmesi ve aslana binmesi hayatın ona zorla kabul ettireceği planları olacağına işaret eder. Rüya sahibi için önüne gelecek fırsatları değerlendireceği günler olacaktır.

Bu fırsatlar mutlaka kişi için hayırla ve güzelliklerle sonuçlanacaktır. Kişinin uzun yıllardır arasının bozuk olduğu arkadaşı yada akrabası ile güzel bir davet sonunda karşılaşıp barışacağına onunla sarılıp hasret gidereceğine işaret ve mutlu güzel bir an yaşayacağına işaret eder.

Rüyada aslanın görülmesi ve ayrıntılarına bakılması rüya için farklı yorumlamalar  yapılmasına sebep olur. Bu sebeple görülen rüyaların sadece görüldüğü şekli değil mutlaka ayrıntıları da çok önemlidir. Kişiler rüyalarını hatırladıklarında ayrıntılarını da hatırlarlarsa daha doğru bilgilendirme yapılmış olacaktır.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

 

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir