Rüyada Aşure Görmek En Önemli Tabirler

Rüyada Aşure Görmek 

Uyurken genellikle rüyalar görebiliriz. Bu rüyalarda aşure görmek aslında çok fazla iyi olarak tabir edilen rüyalardan değildir. Rüyada aşure görmek için bir diğer tabir ise maneviyatı yüksek olarak bilinir ancak kişinin başına gelecek dert ve sıkıntıların habercisi olarak yorumlanır. Gelebilecek sağlık problemlerine ve maddi açıdan darlıklara işaret ettiği söylenir. Ayrıca arkanızdan yapılan dedikodular olduğunu ve bu dedikodular yüzünden canınızın sıkılacağı anlamına da gelmektedir.

Başka bir tabir ise rüyada aşure görmek ile ilgili; hayırlı işlere ve dini açıdan yapılacak güzel davranışlara işaret eder şeklinde de tabir edilmiştir. Gördüğümüz rüyaları tabir ederken bir bütün olarak, bütün ayrıntıları ile tabir edilmesi daha uygun olur. Bu sebeple rüyada aşure görmek rüyası gören kişinin rüyanın bütün detaylarını ele alarak rüyayı tabir etmesi daha doğru olacaktır. Rüyada aşureyi sıcak ya da soğuk görmek ise genel olarak şöyle tabir edilmektedir;

Rüyada sıcak aşure görmek; rüyasında sıcak aşure gören, dumanının çıktığını gören kişinin evine misafir geleceği ve evine gelen misafirin hayırlı haberler ile geleceği ve gelen misafirin çok sevindireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada soğuk aşure görmek ise; rüyayı gören kişinin kendi yaşlarında olan bir akrabası ile ya da yakın bir eşi dostu ile ilgili bir haber duyacağına işaret etmektedir. Ve rüyada aşure görmek, aşurenin de soğuk olduğunu görmek rüyayı gören kişinin bir iş için geç kalacağına dalalet edeceği şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Aşure Yediğini Görmek

Rüyada kişinin aşure yediğini görmesi iyi anlamlar ve manalar taşımaktadır. Rüyada aşure yediğini görmek, rüyada aşure görmek aksine bolluk ve bereket anlamına gelecek şekilde yorumlanır. Eğer rüyada aşure yediğinizi görüyorsanız bu size güzellikler ve hayırlar getirecek bir rüya demektir. Ayrıca rüyada aşure yediğini görmek, başkalarına da yedirmek yani bazı insanları doyurmak, bir yoksula yardımda bulunmak, karnını doyurmak ya da doyurulmasına vesile olmak anlamı da taşır.

Kişi rüyada aşure görmek yanı sıra aşure yediğini de görüyorsa rüya sahibinin hayatına bolluk, bereket ve ihsan geleceğine işarettir. Genelde maddi anlamlar yüklenen bu rüyada, kişinin maddi açıdan bolluğa ve rahata ereceğine, güçleneceğine ve kuvvetleneceğine yorulur. Kişinin ferahlık ve rahatlığa kavuşacağına hatta mutluluğunun hastalıklarını dahi iyileştireceğine yorulur. Sıkıntılarından, dertlerinden ve tasalarından kurtulmak için bir çıkış yolu, bir çözüm bulacağı da söylenmektedir.

Rüyada Aşure Dağıtıldığını Görmek

Rüyada aşure dağıtıldığını görmek, rüyayı gören kişiyi yakın bir zamanda güzel ve sevindirici bir mutluluğun onu bulacağı anlamına gelmektedir. Yeni insanlarla tanışıp kaynaşıp yeni dostluklar kuracağına işarettir. Buna benzer şekilde rüya gören kişinin inancına uygun olarak bir yaşam tarzı benimseyeceğine, iş hayatındaki arkadaşlarıyla ya da aile hayatındaki üyelerle yaşadığı olumsuzlukların ve sıkıntılı durumların çok yakın bir zaman içerisinde hızlı bir şekilde yoluna gireceğine dalalettir.

Çok önemli bir mevzu da şudur ki; rüyada aşure dağıtıldığını görmek, hayranlıkla baktığınız, hayranlık duyduğunuz birçok şeye yakın bir zamanda kavuşabileceğinize ve de kötü insanlardan ve onların kötülüklerinden uzakta huzurlu bir hayat yaşamaya yorulmaktadır.

Rüyada aşure dağıtıldığını görmek, rüyada aşure görmek aksine, sıkıntı, düşmanlık aksine dağıtılan bölgedeki kardeşlik ve yardımlaşmaya işaret eder. İyi insanlarla karşılaşılabileceğine ve bu insanlar sayesinde rüyayı gören kişinin rahata ermesine ve yüzünün gülmesine dalalet edilir. Ayrıca bu rüya sahibinin, yapılan aşurenin aşure ayında yani Muharrem ayında yapılıp dağıtıldığını görmesi bu rüyanın iyi ve hayırlı bir kısmet ya da iyi ve hayırlı bir haber anlamına gelmesi ile de yorumlanır.

Rüyada Ayna Kırılması

Rüyada Aşure Malzemesi Görmek

Rüyada aşure malzemesi görmek, aile ve ev durumları içerisinde maddi durumların düzeleceğine ve nasipli, bereketli bir ev ortamı olacağına işaret edilir. Yaşayacağınız sıkıntılı durumlarda bir zorluk yaşamadan üstesinden gelebileceğinize ya da kolaylıkla halledebileceğinize işaret etmektedir.

Rüyada aşure malzemesi görmek farklı şekillerde de yorumlanmaktadır. Ancak bu yorumlardan farklı olarak da bilinçaltı ile ilgili olduğu da düşünülmektedir. Rüyada aşure görmek, gören kişinin canının aşure çekmesinden, aşure yapmak istemesinden dolayı da görmüş olabileceği düşünülmektedir. Temiz ve iyi niyetli bir rüyadır.

Rüyada Aşure Dağıttığını Görmek

Rüyada aşure ayında yani Muharrem ayında aşure yapıp dağıttığını görmek hayırlı ve helal nimetlere ya da güzel ve müjdeli haberlere işarettir. Rüyayı gören kişinin maneviyatının yüksek ve güçlü olduğu anlamına gelir. Ayrıca aşure yapıp dağıtan kişinin çevresinde sevilen ve sayılan bir kişi olduğu anlamına da gelmektedir.

Bir kimsenin rüyada aşure görmesi hayırlı işlere ve dini açıdan yapılacak güzel davranışlara işaret şeklinde de rüya tabircileri tarafından tabir edilmektedir. Bir kimsenin rüyasında aşure dağıtması ise bol rızk şeklinde de tabir edilmektedir. Bir diğer tabir ile de rüyasında aşure yapıp dağıtan kimsenin malının artacağına ve rahat bir yaşam süreceği şeklinde de tabir edilmektedir.

Ayrıca bir kimsenin rüyasında aşure yapıp dağıtması var olan sıkıntılarından kurtularak şifa bulmanın ve sağlıklı olmanın işareti şeklinde de yorumlanabilmektedir. Bir diğer tabire göre ise; bir kimsenin rüyasında aşure yapıp dağıtması sabrın karşılığını görmesine, takdir edilmesine ve toplum da saygın bir yer edinmesine işaret edeceği şeklinde de tabir edilmektedir. Bir başka tabir ile de; rüyasında aşure dağıttığını gören kişinin güzel olaylar yaşayacağına işaret etmesi şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Aşure Pişirdiğini Görmek

Bir kişinin rüyasında aşure pişirdiğini görmesi bolluk ve bereket şeklin de tabir edilir. Aşurenin içerisin de malzeme ne kadar çok ise kişiye ulaşacak nimetler ve hayırlar o kadar çok olur diye tabir edilmektedir. Kişinin rüyasında az malzeme ile aşure pişirmesi ise az mala ve az kazanca dalalet ettiği şeklinde rüya tabir edilir.

Hatta bu rüya rüyayı gören kişinin rüyasını Muharrem ayı içerisinde görmelerinin kendileri için daha hayırlı görülmüştür. Rüyada aşure görmek daha sonra da pişirmek, hayırlı bir haber ya da kısmet ile de tabir edilir. Ayrıca rüyasında aşure pişirdiğini görmek kazanmış olduğunuz hayır ve elde ettiğiniz rızkları ile çok iyi yerlere geleceğiniz şeklinde de tabir edilmektedir. Rüya da aşure pişirmenin bir diğer tabiri ise; maddi ve manevi kolaylığa ve geçim derdinden kurtulmak şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Aşure Almak

Rüyada aşure aldığını görmek başarıya işarettir. Bir tanıdığınızdan ya da bir komşunuzdan aşure aldığınızı görmek de birlikte elde edeceğiniz başarılara işarettir. Ayrıca kendi arkadaşlarınızla da bağlarınızın kuvvetleneceğine ve aile hayatınızın da düzene gireceği anlamına gelmektedir. Hayatınızda gelişecek olan olumlu olaylara yorumlanır. Rüyada aşure görmek, gelecek kaygısına dalalet iken rüyada aşure aldığını görmek büyük ve güzel bir geleceğin o kişiyi beklediğine yorulmaktadır.

Ayrıca rüyada aşure almak, sevdiğinden duyulacak güzel sözlere ve sevdiğinizle geçireceğiniz hayatın güzel bir yolda devam edeceğine de işarettir. Hayat içinde şansının bundan sonra daha açık olacağına, şansının yaver gideceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sonucunda olumlu haberler alacağına delalettir.

Rüyada aşure almak farklı açılardan ise kişinin başarmak istediği işlerde bir üstünlük kazanabilecek olması manasına gelmektedir. Ayrıca birinin yuva kurması için yardımda bulunacağı anlamı da taşımaktadır.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir