Rüyada Atkı Görmek Güzel Mesajlar Verir!

Rüyada Atkı Görmek

Bu rüyanın birçok anlamı vardır. Rüyada atkı görmek hayırlı işlere delalet eder. Rüya sahibi bekar ise evliliğe, evli ise anne-baba olacağına işarettir. Bu rüya mutluluk ve huzuru temsil eder. Hem kendisi mutlu ve huzurlu bir hayat sürer hem de çevresindekilerin mutlu ve huzurlu bir hayat sürmelerini sağlar. Rüyayı gören kişi aile büyüklerinden yardım alır. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin hayır duası alacağına ve bu duayı eden kişinin kendisine şefkat göstereceğine delalet eder.

Rüya görülen zaman duyguların en açık olduğu zamandır. Rüya sahibi korkuları var ise bu korkuları ile yüzleşir ve bu korkularından doğan endişelerinden kurtulur. Rüya sahibi borçlu ise bu borçtan ve sıkıntılarından kurtulur. Bir başka tabirle rüyada atkı görmek ise olumsuz anlam taşır ve rüya sahibinin muhtaç duruma düşüp bu konuda savunmasız kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin maneviyatı çok güçlüdür.

Mavi Renkli Rüyada Atkı Görmek

Rüya sahibinin ettiği dualar kabul olur. Dilek kapıları açıktır ve içtenlikle istediği her şey olur. Rüyada atkı görmek ve bu atkı mavi ise eğer rüyayı göre kişinin hayalleri gerçek olur ve muradına erer. Güzel, mutlu ve huzurlu bir ömrü olur rüya sahibinin.

Yeşil Renkli Rüyada Atkı Görmek

Genel olarak yeşil renk sağlığı temsil eder. Rüyada atkı görmek ve bu atkı yeşil renk ise rüyayı gören kişinin sağlıklı bir bedene sahip olduğuna delalet eder. Bu rüya sağlıklı ve uzun bir ömür sürüleceğine delalet eder.

Mor Renkli Rüyada Atkı Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işarettir. Rüya sahibi iş arıyor ise iş bulacağına, okuyor ise okul hayatının başarılı geçeceğine, sınavlarından geçeceğine işarettir. Rüyada atkı görmek olumlu bir rüyadır. Eğer ki atkının rengi mor ise daha da olumludur. Rüyayı gören kişi pozitif enerji ile dolar taşar.  Çok olumlu duygular içerisinde olur.

Rüyada Atkı Görmek Ve Atkı Almak

Bu rüyanın olumsuz anlamı vardır. Olumsuz anlamda hayal kırıklığını, yaşanacak hüsran dolu olayları temsil eder. Atkı almak ve rüyada atkı görmek umut dolu başlanan bir işin olumsuz sona ereceğine ve ardından gelecek uğursuzluklara delalet eder.

Rüyada Atkı Görmek Ve Takmak

Rüyayı gören kişi duygularını çok yoğun yaşayacağı ve hissedeceği bir döneme girer. Bir başka anlamda ise rüyada atkı görmek ve takmak başlanacak yeni bir işi ve bu işin maddi olarak bütün sorumluluğun alınacağını işaret eder. Rüyayı görülen dönemde duygular coşar.

Rüyada Atkı Görmek Ve Örmek

Bu rüya yaşanacak mutluluğa ve sevince işarettir. Rüya sahibinin huzurlu bir hayat süreceğini işaret eder. Rüyada atkı ören biri görüldüyse bu rüya gören kişinin saf ve temiz duygular içinde olduğunu gösterir.

Rüyada Atkı Görmek ve Çocuğa Atkı Örmek

Rüya sahibin çocuğunu koruma içgüdüsü içinde olduğunu ve hassas bit yapıya sahip olduğunu gösterir. Rüyada atkı görmek ve çocuğuna atkı örmek birine yapılacak yardımı ve yardımdan dolayı duyulacak mutluluğu anlatır. Rüya sahibi sorunlar karşısında kolay çözüm üreten, sorumluluk sahibi bir bireydir. Aynı zamanda temiz kalpli çok çalışıp emeklerinin karşılığını alan bir yapıya sahiptir.

Rüyada Atkı Görmek Ve Hediye Etmek

Rüya sahibinin yapacağı işler sonunda kendinden yaşça büyük aile büyüklerinden hayır duası alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi yeni bir işe girişir, bu işle alakalı fikirler toplar ve bu fikirler doğrultusunda ilerler. Haneye girecek düzenli bir gelire işaret eder. Aynı şekilde eline geçecek bir eşya olduğuna delalete eder.

Rüyada Atkı Görmek Ve Satın Almak

Rüyayı gören kişinin eline çok yakın bir zamanda yüklü miktarda para geçer.  Bu para ile ihtiyacı olan her şeyi alacağına, eğer ki borcu varsa kapatacağına delalet eder. Rüyada atkı görmek ve satın almak aynı zamanda huzura erişileceğini gösterir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bu Rüya Tabirini De Muhakkak Okumalısınız: Rüyada Davul Çalmak Neye Delalettir?

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir