Rüyada Avize Görmek Ne Demektir?

Rüyada Avize Görmek

Rüya tabirlerine bakıldığında genel olarak, rüyada avize görmek hayra yorulur. Rüya gören kişinin parlak bir geleceği olacağını, sıkıntılardan kurtularak refaha ereceğine delalet olduğu söylenir.

Rüya sahibi bir erkek ise hayırlı bir eşle gelecek mutlu bir hayatın işaretçisi olarak kabul edilen rüyada avize görmek, aynı zamanda da iş hayatında başarılar yaşanacağının habercisidir.

Rüyada Avize Görmek, Avizenin Kristalleri

Rüyayı gören kadın ya da erkek olsun küçük küçük taşları, kristalleri olan bir avize gördüyse bu rüya aileye yeni katılacak bir bebeğin müjdecisidir. Rüyada avize görmek genel olarak iyi yorumlanır ancak kristalleri kırık ya da eksik bir avize rüyada görülmüşse bu kısa zaman içinde bir mal kaybı yaşanabileceğini işaret edebilir. Kristalleri ışıl ışıl parlayan bir avize ise rüya gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına habercidir.

Rüyada Avize Görmek, Avizenin Ampulleri Yanmıyorsa

Avizenin ampullerinin eksik ya da kırık veya tozlu olmasına, ampullerin yanıp yanmamasına göre, rüyada avize görmek farklı yorumlanır. Rüyanızda ampulleri eksik, tozlu bir avize görmüşseniz ev içinde yaşanabilecek huzursuzlar söz konusu olabilir. Yanan bir avize huzurlu, mutlu bir hayat, yanmayan ancak pırıl pırıl bir avize bu mutlu hayat için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu gösterir. Avizenin aniden yanması da ani bir sevinç yaşanacağının habercisidir.

Rüyada Avize Görmek, Avizeyi Söndürmek

Rüya tabirlerine bakıldığında rüyada avize görmek, iş hayatı ile ilişkilendirilir. Rüyada avizeyi söndürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında bir durgunluk yaşayacağını gösterir. Avizeyi açmak ise işinin açılacağını yeni işlere adım atacağını göstergesi olarak kabul edilir.

Rüyada Avize Görmek, Avize Almak

Bir kişi rüyasında yeni bir avize satın aldığını gördüyse, bu kişi yeni bir yola girecek, yeni bir iş kuracak veya işinde bir atılım yapacak şeklinde yorumlanabilir. Bu rüyada avize görmek, yeni yapılacak işlerden büyük kazanç elde edileceğinin habercisi olabilir. Rüyasında büyük, şaşalı bir avize gören kişi hayatında yeni bir döneme, şaşalı bir yaşama adım atacaktır, buna delalet eder.

Başka bir yoruma göre ise rüyada avize aldığını görmek evlilik habercisidir. Rüyayı gören kişi bekâr ise evlenecek, evli ise mutlu bir hayat sürecek veya bir ev alacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Avize Görmek ya da Abajur Görmek

Kişi rüyasında abajur görmüşse, rüyada avize görmek tabirinden oldukça farklı tabirlere rastlanır. Bu rüya kişinin görüşünün değişeceği, yeni düşünceler ile zengin bir görüş açısına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi sabit fikirlerinden kurtulacak, olaylara daha geniş bir pencereden bakacaktır.

Rüyada Abajur Satın Almak

Rüyada abajur satın almak, rüyada avize görmek, avize almak rüyasından farklı olarak hayırlara yorulmaz. Yorumlar aslında çok ta kötü değildir. Kısa süreli sıkıntılar, kısa zamanda aşılabilecek engeller olarak yorumlanır. Eğitim hayatında yaşanacak sıkıntıların veya eğitim hayatında kısa süreli bir aranın yaşanacağının habercisi olabilir.

Başka bir yoruma göre ise eğitim veya iş hayatından kaynaklanan sorunlardan dolayı özel hayatından yaşanacak sıkıntıların göstergesi olabilir.

Rüyada Avize Görmek, Avizenin Kırılması

Rüyasında avize kırdığını gören kişinin ulaşmak istediği başarıyı elde etmek için çok çalışması gerektiği, fedakârlık etmesi, bedel ödemesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüyada avize görmek, avize kırmak, rüyayı gören kişinin başarıya ulaşmasını engelleyenler olduğu şeklinde de yorumlanır.

Farklı rüya tabirlerinde ufak farklılıklarla başka tabirlere rastlansa da rüyada avize görmek, avize kırmak çoğunlukla ölüm haberi almak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Avize Görmek, Avizenin Sallanması

Rüyasında avizenin salladığını gören bir kişinin rüyası, önüne çıkan engellerin onu etkilemeyeceği, bu zorluklarla kolayca baş edebileceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında sallanan bir avizenin yere düşüp kırıldığını, dağıldığını gören bir kişi ise ailesi ile fikir ayrılıklarına düşecek, bu sebeple ailesi ile arasında sıkıntılar, huzursuzluklar yaşanacak şeklinde yorumlanabilir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bu Tabir de İlginizi Çekebilir: Rüyada Minare Görmek Gizemli Anlamlar Taşır

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir