Rüyada Ayva Görmek Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek; kişinin bulunduğu konuma, statüye ve duruma göre değişik manalar içermektedir. Eğer rüya sahibi, bir tüccar ise bol kazanca, sağlık durumu kötüye giden biri ise hızla sağlığına kavuşacağı, muradının gerçekleşmesini bekleyen biri ise sabrının sonunun ferahlığa kavuşmak olacağı, çocuk sahibi olmak isteyen biri ise en yakın zamanda çocuk sahibi olacağı, sınava girecek olan biri ise sınavından güzel sonuçlatr alacağı ve evlenmek isteyen biri ise yüreğine dokunacak birine kavuşacağı mansına gelmektedir.

Genel olarak hoşluk, güzellik ve şans manasına gelen bir rüyadır. Kişinin olmasını istediği her ne var ise bu rüyasından sonra şansının döndüğünü, isteklerinin yerini bulacağını ve asla savaşmak zorunda kalmayacağını bilmelidir. Din alimleri, rüya sahibine; yaşayacakları karşısında asla şükürü bırakmamasını, ibadetini aksatmamasını ve iyi niyetini kaybetmeden insanlara el uzatması gerketiğini salık vermektedirler. 

Rüyada Ayva Yediğini Görmek

Rüyasında ayva yediğini gören kişi, rüuyasını; yolculuğa çıkacağına yormalıdır. Rüya sahibinin çıkacağı bu yolculuğu, uzun zamandır arzuladığı ve beklediği bir yolculuk olacak ve kişi çıkacağı yolculukta karşısına çıkan her ne olursa olsun sınırsız doyum yaşayacak ve sınırsız bir mutluluğa kavuşacaktır şeklinde tabir edilir. Kişi yapacağı yolculuk boyunca karşılaşacağı engeller sayesinde tecrübe kazanacak ve olgunluk sviyesi ile birlikte empati yeteneği de gelişecektir. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre bu rüya; kişinin kesin bir şekilde emin olmadan attığı bir adımdan dolayı başının derde gireceği manasına gelmektedir.

Rüya sahibi kesin hesaplamalar yapmadan, emin olmadan ve sonucunu kestiremeden attığı adımın bedelini çok ağır bir şekilde ödeyecektir. Çünkü hesapklayamadığı bedelleri ödemek kendisine çok ağır gelecek ve asla bedelini tam anlamıyla ödeyemeyeceği için kendi elleri ile kazdığı kuyunun dibine saplanıp kalacaktırşeklinde tabir edilir. Bu yüzden din alimleri ile psikologlar, rüya sahibine; yapacağı her ne olursa olsun veya atacağı adım her nereye varırsa varsın asla bedelini ödemekten çekşnmemesini ve seçimlerinin sonuçlarını yaşaması getektiğini bilerek hareket etmesini ve asla sızlanmanın kendisine bir getirisi olmayacağını bilmesi gerektiğini salık vermektedirler. 

İlginizi Çekebilir: Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada Ayva Yıkadığını Görmek

Rüyasında ayva yıkadığını gören kişi, rüyasını; ayıbını gördüğü birinin ayıbını kapatmak yerine o ayıbının nedenini öğrenerek bir daha aynı hatayı yaopmamasını sağlamaya çalışacağına yormalıdır. Rüya sahibi, hatasını gördüğü insanın neden o hatayı yaptığını anlamaya çalışacak, hatasının farkına varmasını ve sonuçlarına katlanarak düzeltilmesi ile geliştirilmesi gerekenleri halletmesine yardımcı olacaktır şeklinde tabir edilir. Bu yüzden din alimlerince çok dikkatli ve hassas davranması beklenen rüya sahibine; insanların bilinleri ile oynamaması, iyi niyetli de olsa insanların seçimlerine müdahale etmemesi salık verilmektedir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre bu rüya; kişinin yaşadığı hayattan memnun olan ve kendisini hataları, doğruları ve eksiklikleri ile kabul edip seven birine müdahale ederek kendisini manipüle edeceği manasına gelmektedir. Rüya sahibi, kendini seven ve bütün özellikleri ile kendini kabul eden insanın psikolojisindeki çatlaklıkları görüp o çatlaklıklardan içeri girecek ve karşısındaki insanı manipüle edecektir şeklinde tabir edilir. Din alimleri, rüya sahibine; bu tarz davranışlarının zararlı olacağını, insanlar her ne tür zayıflıklara sahip olurlarsa olsunlar asla müdahale etmemesi gerektiğini ve insanları yönlendirmenin çok büyük günah olduğunu bilmesi gerektiğini salık vermektedirler. 

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyasında ayva ağacı gören kişi, rüyasını; uzun süreli arkadaşlıklar kuracağına, yıllar geçse de eskimeyecek olan ve her fırtınadan sapasağlam çıkmalarını sağlayacak bir dostluk yaşayacağına yormalıdır. Rüya sahibi bütün samimiyeti, dürüstlüğü ve iyi niyeti ile karşısındaki insanların kalplerine dokunacak ve onların da kendi yüreğine dokunup bütün güzel zamanları kadar kötü zamanlarının da ortağı olmasını sağlayacaktır şeklinde tabir edilir. Kişi yaşayacağı duyguların yerini herhangi başka duygular ile dolduramayacak ve o insanların varlığı kendisine her daim güç verecektir şeklinde tabir edilir.

Bu yüzden din alimleri, rüya sahibine; elde ettiği inci değerindeki bu dostluk ilişkilerini kaybetmemesini,  dostlarının, yaşadığı samimi duyguların ve samimiyetin kıymetini bilmesi gerektiğini salık vermektedirler. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre bu rüya; kişinin çok uzun bir ömür yaşayacağı manasına gelmektedir. Rüya sahibi sağlıkla dolu, huzurlu ve mutluluk dolu bir yaşam sürecektir şeklinde tabir edilir. Kişi yaşamı boyunca asla engel ile karşılaşmayacak ve zorluklar çekmeyecektir. Din alimleri, rüya sahibine; yaşayacağı bu güzel yaşamın hakkını ibadetleri ile vermesi gerektiğini salık vermektedirler. 

Rüyada Ayva Topladığını Görmek

Rüyasında ayva topladığını gören kişi, rüyasını; çevresindeki insanları dinleyeceğine ve bunu yaparken sınırsız bir sabır göstergesinde bulunacağına ve bütün olumsuz enerjilerini toplayıp kendisinde barındıracağına yormalıdır. Rüya sahibi, çevresindeki bütün insanların dertlerini dinleyecek, sıkıntılarına çözüm bulacak ve problemlerinin odağı haline gelecektir şeklinde tabir edilir. Kişinin bu yaşama tarzı kendisine çöp kovası muamelesi yapılmasına neden olacak ve her insanın kendisine karşı bütün negatif enerjisini boşaltıp o işe yaramaz enerji ile yapayalnız kam-lmasına neden olacaklardır. Din alimleri, rüya sahibini; bu kadar geçirgenli olmaması, duvarlara sahip olması gerektiği ve kendisini koruması gerektiği konularında uyarmaktadırlar.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre bu rüya kişinin; büyükçe yatırımlar yapması manasına gelmektedir. Kişi elde ettiği paranın büyük bir bölümünü geleceği için ayırarak ilerleyen zamanlarında zor durumda kalmayacağı ve hatta zor durumda kalabilecek arkadaş ve dostlarına da yardımcı olacağı şekilde harcayacaktır. Din alimleri, rüya sahibini; yapacağı yatırımın salt kendi kazancından olan ve helal olmasına dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarmaktadırlar. 

Rüyada Ayva Çaldığını Görmek

Rüyasındfa ayva çaldığını gören kişi, rüyasını; kadın veya erkek oluşuna göre yorumlamalıdır. Rüya sahibi bir erkek ise bu rüyası; huzurunu kaçıran ekonomik sorunlar yaşayacağı manasına gelmektedir. Rüya sahibi, kendisini ve ailesini zor duruma düşürecek olan ekonomik bunalımlar yaşayacak ve asla planladığı gibi ilerlemeyen kazancı sorumluluklarını yerine getirememesine neden olacaktır. Tabii olarak bu durum rüya sahibinin modunu düşürerek mutsuzluğuna neden olacaktır.

Bu yüzden din alimleri, rüya sahibine; asla yıkılmamasını, çabayı elden bırakmamasını ve asla mutsuzluk ile umutsuzluğa kapılmamasını salık vermekgtedirler. Ayrıca eğer rüya sahibi bir kadın ise bu rüya kişinin; eşinin, erkeğinin ellerinden alınacağı ve bu kötülüğü yapanın çokta uzak biri olmadığı mansına gelmektedir. Rüya sahibi kadın, inandığı, güvendiği ve aşlesini emanet ettiği başka bir kadın tarafından güvensizlik yaşayacak ve eşini ellerinden almaya çalıştığına şahit olacaktır şeklinde tabir edilir. Kocasının yaptığı hataları bir yana bırakıp sadece kendisine kardeş gördüğü kadının bu davranışı veya hatası kendisini baya mutsuz edecek, huzursuz edecek ve en sonunda evliliğini bitirme kararı almasına neden olacaktır şeklinde tabir edilir.

Din alimleri, rüya sahibine; değerlendirme yaptığında asla duygularının esiri olmamasını ve objektif bir yaklaşımla adil davranmasını ve tarafları yaptıkları hata doğrultusunda değerlendirip yaşamına o şekilde yön vermesi gerektiğini salık vermektedirler. Çünkü adilce yapılmayan bir değerlendirme ömrünün hatasına neden olacaktır şeklinde de uyarıda bulunmaktadırlar.  

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir