Rüyada Bağırmak Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bağırmak

Rüyalar kimilerine göre kişinin bilinçaltında yatan ama gün yüzüne çıkarmaya çekindiği, gizli kalmış duyguları ifade eder. Kimilerine göre ise gelecekle ilgili haber veren mistik olaylardır. Ne olursa olsun, kişileri doğrudan etkilediği kaçınılmazdır. Rüya, görüldüğü andaki duruma ve farklı yorumculara göre değişik şekillerde tabir edilebilir. Rüyada ağlamak, gülmek, kahkahalar atmak, kızmak ya da Rüyada Bağırmak farklı şekillerde tabir edilebilir.

Görülen rüya, kimle, nasıl ve ne şekilde görüldüğüne göre de ayrı ayrı yorumlanabilir. Örneğin Rüyada Bağırmak, kime bağırdığınıza, kimin size bağırdığına, çıkan sesin tonuna göre farklı yorumlanabilir. Bunları ayrıntılı anlatmak gerekirse;

Rüyada Birine Bağırmak

Kimi tabircilere göre, Rüyada birine bağırmak yakın zaman da olacak güzel gelişmelere tanıklık etmeye delalettir. Kimi yorumculara göre ise, rüyada bağırmak, kişinin ses tonuna göre çıkan ses güzel ise, bağırdığı insanlarla güzel geçinip hayırla anılmaya delalettir. Ses kötü ise, insanlarla arasında geçimsizlik olmasına sevdiklerinden ayrılıp uzaklaşmaya delalet eder. Eğer tanımadığı kişilere bağırıyor ise, evinde kısa süreli geçimsizliğe yorumlanır.

Rüyada Kızarak Bağırmak

Rüyada kızarak bağırmak, bazı yorumculara göre, anne ve babaya karşı gelmeye, bazı yorumculara göre ise, kişinin evinde ailesi ya da eşiyle olan şiddetli geçimsizliği gösterir. Aslında, bu şekilde rüyada bağırmak kişinin normal hayatında, aile ve eşine biraz daha hoşgörülü ve müşfik olması gerektiğini gösteren uyarı amaçlı bir rüyadır.

Rüyada Ağlayarak Bağırmak

Rüyada ağlamak, bazılarına göre gerçekte güleceğine işarettir. Ancak, rüyada bağırmak ve bu esnada hıçkırarak ağladığını görmek, pek hayra yorulmaz. Sessizce ağlayıp, Allaha yalvararak ağlamak, rüyayı gören kişinin Allah katında yüksek mertebeye ulaşacağı şeklide yorumlanır.

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada Anne veya Babaya Bağırmak

Anne veya babaya rüyada bağırmak, kişinin gerçek hayat da yanlış hal ve hareketleri yüzünden onları üzdüğüne, hatta ahlarını alıp bu nedenle işlerinin ters gideceğine yorumlanır.

Rüyada Kendisine Bağırıldığını Görmek

Rüyada tanıdığı birini kendisine bağırırken gören kişiler birlikte yaşayıp, çalıştıkları kişilere dikkat etmelidir. Zira agresif bir eş ya da idareciyle yaşamak zorunda kalan kişinin hayatı stres altındadır ve rüyayı gören kişi, her konuda hata yapma konusunda tedirginlik yaşayıp özgüce hareket edemez.. Her konuda sakin olan bu kişiye rüyada bağırmak onun pasif tutumu nedeniyle, haksızlıklara karşı gelemeyen bir yapıya sahip olduğu için uyarıcı niteliğinde de olan bir rüyadır.

Rüyada Birinin Bağırdığını Görmek

Rüyada tanıdık birinin bağırdığını görmek, o kişinin zor günler geçirdiğine ve bağıran kişinin, kendisinden yardım istediğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, bu duruma gerçek hayat da da duyarsız kalamayıp, o kişiye yardım edeceğine ve hayırlı bir iş yapacağına yorumlanır. Tanımadığı birinin, başkasına rüyada bağırmak ve azarlamak gibi tavırlarda bulunduğuna şahit olan kişi, iş yerindeki gerginlikler nedeniyle, evinde de stres yaşayacağı ve bu durum için önlem alması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada bir kimse ile kavga etmek, sonu iyi olmayan bir olaya tanık olunacağına işaret eder. Tanıdık bir kimse ile kavga etmek ve bu esnada rüyada bağırmak, üzüntü ve sıkıntıların devam edeceğine, ancak çok samimi bir dostla kavga etmek, o dostdan büyük bir iyilik görüleceğine yorumlanır.

Rüyada Allah Diye Bağırmak

Her ne kadar bazı yorumculara göre rüyada bağırmak çok olumlu tabir edilmese de, Rüyada Allah diye bağırmak, kişinin zor zamanlar geçirip, iman gücüne sığındığına yorumlanır. Rüyada Allahu Ekber diye bağırmak ise, bu zor zamanlarda ummadığı yerden bir rızık kapısı açılıp, kişinin düştüğü sıkıntılardan feraha ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Bağırmanın Psikolojik Yorumu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, tabirlerin dışında, aslında her rüyanın altında bilinçaltına itilmiş olaylar vardır. Her zaman haklı olmaya çalışan ve duygularını insanlara kabul ettirmek için etrafına sert tutum sergileyen kişiler için rüyada bağırmak çok normal bir durumdur. Bunun haricinde, sakin görüntülerinin altında, gerçek hayat da seslerini çıkaramayan ve hep haksızlık karşısında susan kişiler de rüyalarında bağırarak, isyanlarını bu şekilde ifade eder.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir