Rüyada Bulut Görmek Neye Tabir Edilir?

Rüyada bulut görmek

Rüyada bulut görmek bulunduğunuz topluluk içinde sözünüzün dinleneceğine yorulur. Ayrıca rüyada bulut görülmesi halkın kurtuluşu olan İslama, insanlığın yaşam kaynağı olan yağmur ve suya da tabir edilir. Rüyada bulut görmek evinize hayırlı bir misafirin teşrif edeceğine, rüyanızda bulutların bulunduğunuz şehri tamamen kapladığını ve aşırı derecede yağmur yağdığını görmek, gerek eviniz gerekse de yaşadığınız şehrin bolluk ve berekete kavuşacağına tabir edilir. Rüyada bulut görmek rüya sahibinin yüksek bir mertebeye erişeceğine delalettir.

Eğer rüya sahibi kendisini bulutların içinde görüyorsa; içinde bulunduğu yılı bolluk ve bereket içinde geçireceğine ve ilim sahibi olacağına tabir edilir. Rüya sahibi rüyasında gökyüzünün tamamen bulutlarla kaplı olduğunu görürse; bölge halkının zorluk ve meşakkat çekeceğine işaret eder. Rüyada bulut görmek aynı zamanda rüya sahibinin alimlerle dost olacağına fakat onlardan yararlanamayacağına da yorumlanır.

Rüyada siyah görülen bulut, Allah’ın bölge halkına gazap edeceğine, rüya sahibinin rüyasında evinde bir bulut görmesi, ev halkı içinde zenginliğin ve bilginin oluşacağına tabir edilir. Rüyada bulut görmek aynı zamanda rüya sahibinin istediği ve arzu ettiği dileklerin yerine geleceğine de delalettir. Rüyasında bulut gören kişi imanlı biriyle de evlenir ve çok mutlu olur.

Rüyada buluta karışıp ondan bir şey almamak

Rüyada buluta karışıp ondan bir şey almamak, rüya sahibinin alimlerle oturup onlarla sohbet etmesine, fakat onların ilimlerinden bir şey almamasına yorulur.

Rüyada yağmursuz siyah bulut görmek

Rüyada yağmursuz siyah bulut görmek, rüya sahibinin menfaatine yorulur. Bazense yağmursuz siyah bulut, şiddetli soğuğa da tabir edilir.

Rüyada kırmızı bulut görmek

Rüyada görülen kırmızı bulut işsizliğe delalettir. Bazen de hileye ve o şehre gidecek askere yorulur.

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada mevsimsiz kırmızı bulut görmek

Rüyada mevsimsiz kırmızı bulut görmek, mahalle halkına, bir sıkıntıya, musibete ve hastalığı işaret eder.

Rüyada bulutu karanlık görmek

Rüyada bulutu karanlık görmek, keder ve üzüntüye tabir edilir. Fakat kısa bir süre içinde tüm sıkıntılar def olur.

Rüyada beyaz bulut görmek

Rüyada beyaz bulut görmek, iyi bir habere ve iyi amele tabir edilir. Rüyada görülen beyaz bulut aynı zamanda iyi düşüncelere, korku ve sıkıntıların da bitmesini işaret eder.

Rüyada bulut görmek hayır ve berekete delalet eder. Eğer rüya sahibi bir yolculuğa çıkmak istiyorsa, isteği yerine gelir yolculuğundan sağlıklı bir biçimde geri döner. Eğer keyifsizse, arzu ettiği şeye sevinçle erişir. Bulutun her yere kendisi ile birlikte hareket ettiğini gören rüya sahibi, hiç bilmediği ve beklemediği bir yerden büyük bir mirasa konacağına tabir edilir. Rüyada bulut görmek aynı zamanda bir felaketin geleceğine de yorulur.

Eğer rüyada buluttan yağmur yerine süt yağdığı görülmüşse bereketli bir senenin geleceğine, bal yağdığı görüldüyse mutlu günlerin yakında geleceğine tabir edilir. Rüyada bulut görmek hane halkının zenginleşeceğine de yorulur. Rüyada evin içerisine bir bulut parçasının girdiğini gören, alim ve hakim bir kişiyi evinde misafir eder. Rüyada bulutun güneşin önünü kapattığını görmek, rüya sahibinin gerçek benliğini simgeler. Rüyada bulut görmek rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara da tabir edilir. Rüya sahibinin olumsuz olaylar sonucunda gözyaşı dökeceğine tabir edilir.

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü bulutlar bazı tabircilere göre de rüya sahibinin yaşamında yaşayacağı bazı sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada bulut görmek rüya sahibinin özellikle iş yaşamında zirveye ulaşacağına, çok büyük bir mal varlığına sahip olacağına, bahtının ve şansının son derece açık olacağına ve bunlara bağlı olarak da dünyanın en mutlu kişilerinden birisi olacağı şeklinde tabir edilir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir