Rüyada Canavar Görmek Karakterinizdeki Değişimin Habercisidir!

Rüyada Canavar Görmek

Rüya tabirlerinde rüyada canavar görmek her ne kadar kötü bir izlenim bıraksa da aslında, rüya sahibinin oldukça hassas, her konuyu kendisine dert edinen hem kendisine hem de başkalarına karşı yapılan haksızlığı ya da kötülüğü kendisine yapılmış gibi hissetmesi, geçmişteki acıları hala derilerinde tutması anlamına gelmektedir. Rüya sahibi artık geçmişte yaşamış olduğu sıkıntıları bir kenara bırakmalı, her şeyi kafasına takmamalı, her konuyu kendisine dert edinmemeli ve biraz olsun hayattan mutlu olmayı öğrenmelidir. Yoksa her zaman üzülen, kırılan, göz yaşı döken kendisi olacaktır. 

Rüyada Canavar Öldürmek

Rüyada canavar öldürmek ve bu vesile ile rüyada canavar görmek, rüyayı gören kişinin beklentileri olduğu bir konuda hayal kırıklığına uğrayacağına, çok fazla heveslendiğine ve fakat hevesinin kırılacağına, çok üzüleceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya rüyayı gören kişinin çevresinde bir düşmanı olduğuna da delalet edebilir. Kendisine haset eden bir hasetçinin varlığından emin olduğu halde bu duruma bir çizgi çekmeyen rüya sahibinin artık bu insandan uzak durması ve canavarı öldürmesi gerektiğine dair bir işarettir. Eğer bu canavarı öldürmezse yani bu insanı hayatından çıkarmazsa bu kişiden nankörlük göreceğine ya da kötü söz işiteceğine tabir edilir.

Rüyada Canavar Olduğunu Görmek

Rüyada canavar olduğunu görmek ve bu bağlamda rüyada canavar görmek, rüyayı gören kişinin son zamanlarda gereksiz alınganlıklar ve kıskançlıklar yaptığına, her şeye yok yere kırılıp, üzüldüğüne, çevresindeki kimseleri bu nedenlerden dolayı çok zor durumlara düşürdüğüne yorumlanır. Rüya sahibi kendisini toparlamalı ve bu ruh halinden bir an önce çıkmalıdır. Aksi halde çevresindeki insanlar kendisinden uzaklaşacak, onu bir canavar gibi görmeye başlayacaklardır.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Deli Görmek Hakkında Çok Önemli 10 Tabir

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

 

Rüyada Canavar Tarafından Kovalanmak

Rüyada canavar tarafından kovalanmak ve bu bağlamda rüyada canavar görmek her ne kadar korkunç gibi görünse dahi aslında rüya sahibinin güzel ve hayırlı bir dua aldığına delalet eder. Rüya sahibinin canavardan kaçması ve ona yakalanmaması hayatındaki yanlışları geride bıraktığına, artık olumlu yönde seyredeceğine, kazancının artış göstereceğine, yeni fırsatların kapılarının aralanacağına, çok daha konforlu bir yaşam sürmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Canavar Sevmek

Rüyada canavar sevmek ve bu vesile ile rüyada canavar görmek, rüya sahibinin gözünün aşktan kör olduğuna, yanlış bir insana tutulduğuna, aslında canavar olan birini melek gibi gördüğüne, gözüne perde indiğine yorumlanır. Rüya sahibinin bu perdeyi aralaması ve normalde aşık olduğu kişinin bir canavar olduğunu artık fark etmesi gerekmektedir. Çevresindekilerin sözlerine kulak vermeli, onları dinlemeli ve büyük bir yanlışın eşiğinden artık dönmelidir. 

Rüyada Canavarla Evlenmek

Rüyada bir canavarla evlenmek yine rüya sahibinin artık gerçekleri görmesi anlamına gelmektedir. Rüyada canavara dönüşen sevgili, eş kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm çirkinliğini gözler önüne sermiş demektir. Rüya sahibi sevdiği ya da evlendiği kişinin artık gerçek yüzünü görmeye başlamış ya da başlayacak demektir. Artık bu kişiden uzaklaşmalı, kendisini ileri olabilecek kötülüklerden ve belalardan korumalıdır. Ayrıca rüyada canavara dönüşen eşin aldatma olasılığına ya da aldatıyor olmasına da delalet eder. 

Rüyada Canavarla Arkadaş Olmak

Rüya sahibi rüyasında bir canavarla arkadaş olduğunu görmüş ise, bu durum gözlerinin karardığına, intikam çanlarının çaldığına, kendisini koruma altına aldığına, kendisine yapılan kötülüğü asla affetmeyeceğine, hesap soracağına delalet eder. Rüyasında canavarı arkadaş edinen rüya sahibi artık kendisine yapılan haksızlığa sessiz kalmayacak, canavarlaşarak tüm yapılanlardan dolay hesap soracaktır. Yani bu durum canavarı arkadaş edinmek, ona benzemek anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu kararı vermekte oldukça haklıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir