Rüyada Çorap Görmek Çok Şaşırtıcı Anlamlar Taşır

Rüyada Çorap Görmek

Genel olarak rüyada çorap görmek, rüya sahibine destek olacak ve yardım edecek birine yorumlanmaktadır. Fakat rüyanın yorumlaması niteliğine bağlı olarak yapılmaktadır. Rüyada görülen çorap, oldukça şık ve kaliteli ise yardım gelecek kişinin bir kadın olduğuna işret edilir. Ayrıca faydalı işler yaparak herkesin sevgisini kazanan biri, rüya sahibinin de hayatını oldukça etkilemektedir. Rüya sahibi bu kadının kıymetini bilmelidir.

Rüyada çorap görmek ve rüya sahibine bir çorap hediye edilmesi, ailenin bir konu üzerinde ortak görüş birliği sağlayacağına delalet eder. Bu görüşme rüya sahibinin avantajı olacak ve kendi görüşlerini de ailesine kabul ettirecek demektir. Şayet rüya sahibi için açık bir kapı anlamına gelerek, bu kapıdan geçişini kolaylaştıracaktır. 

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap giymek ve buna bağlı olarak rüyada çorap görmek, rüya sahibinin toplumda itibarını yitirmesine delalet edebilmektedir. Rüyasında çorap giydiğini gören kişi son günlerde kendisine dikkat etmeli ve olur olmadık her konuya dahil olmamalıdır. Bunun yanı sıra temiz bir çorap giymek hayırlı bir evlilik yapmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin evleneceği kişi ahlaklı ve yumuşak başlı biridir.

Rüyada çorap görmek ve bu çorabı giymek alimler tarafından, anlayışlı, nazik ve terbiyeli biri ile bir yuva kurmaya delalet eder. Pek çok farklı anlamlar ifade etse de genel olarak bakıldığında rüya sahibinin evlilik sürecine gireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çorap Örmek

Rüyada çorap örmek ve bu bağlamda rüyada çorap görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin biri hakkında art niyetli düşündüğüne ve bu düşüncesinden vazgeçmesi gerektiğine delalet eder. Eğer çorap ören başkası ise ve rüya sahibi o kişiyi sadece izliyorsa, reel hayatta rüya sahibinin başına çorap ören, hakkında art niyetli düşünen, gıybet eden rüyada karşısında çorap ören kişidir.

Rüyada çorap görmek kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz anlamlara gelmektedir. Fakat rüyada çorap örmek tamamen olumsuzlukları peşi sıra getirir. Eğer rüyanızda çorap örüyor iseniz, birine yapmak istediğiniz kötülükten tez zamanda vazgeçmeli ve olayları akışına bırakmalısınız. Başka biri çorap örüyor ise çevrenizdeki insanlara, arkadaşım dediğiniz kişilere çok dikkat etmeli ve kendinizi korumalısınız. 

Dikkatinizi Çekebilir: Rüyada Berber Görmek Neye Delalet Eder?

Rüyada Çorap Kaçması

Rüyada çorabınızın kaçması, yırtılması ya da eskimesi ayran gönüllü olmaya işaret eder. Bu anlamlarda rüyada çorap görmek, birinin kalbini fena halde kırdığınıza ve bunun bir aşk ilişkisinden süre geldiğine işaret eder. Kalbini kırdığınız kişiye öyle büyük bir acı yaşatmışsınızdır ki o kişi de size ah etmiş demektir. Rüyada görmüş olduğunuz çorabın kaçması, yırtılması ya da eskimesi bu kişinin ahının tuttuğuna işaret eder. Yani rüya sahibinin başına olmadık bir iş gelecek ya da bir daha gerçek aşkı asla bulamayacaktır. Rüya sahibi kalbini kırdığı kişinin mutlaka gönlünü almalı ve ondan helallik istemelidir.

Rüyada Pis Çorap Görmek

Rüyada o kötü kokuyu hissetme, rüyada çorap görmek ama bu çorabın pis olması; rüya sahibinin girdiği bir işte, edindiği arkadaşlıklarda ve buna benzer yeni olaylarda duyduğu şüphenin yalnızca bir şüpheden ibaret olmadığına delalet eder. Rüya sahibi kendisini kıskanan biri olduğunu düşünüyorsa ya da kendisinden nefret edip yüzüne gülen arkadaşından şüpheleniyorsa bu şüphelerin tümü doğru demektir.

Doğal olarak rüyada çorap görmek ve bu çorabın pis olması rüya sahibinin dikkat etmesi gereken bir duruma işaret eder. Tabiri caizse burnunuza gelen bu kötü koku deyimi tamamen doğrudur. Herhangi bir sebepten endişeleniyor, aklınıza kötü fikirler geliyor, tedirgin oluyor iseniz tüm bu konularda haklısınız demektir. Bir an önce kendinizi bu durumdan çıkarmalısınız.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir