Rüyada Çukur Görmek Neyin Habercisidir?

Rüyada Çukur Görmek

Bir insanın rüyada çukur görmesi genellikle olumsuzluğa işaret etmektedir. Rüya sahibinin başından çeşitli badireler, türlü sorunlar, kendisinin veya ailesinden birinin hastalanması gibi olumsuzluklara delalet etmektedir. Rüyada çukur görmek ayrıca;

 • Düzenin bozulmasına
 • Manevi bir çöküşe
 • Can sıkıcı gelişmelerin yaşanacağına
 • Art niyetli ve kötü kişilerin çevresine saracağına
 • Zor ve kötü günlerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çukur Görmek Olumsuzlukların Yaşanacağına İşaret Eder

Eğer bir kişi rüyasında çukur görüyorsa o kişi kendisini zor günlere hazırlamalıdır. Rüyada çukur görmek zor ve sıkıntılı günlerin habercisidir. Hayatın her alanında büyük güçlüklerle karşılaşılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin borcu yoksa borçlanacağına, mutluysa huzursuz olacağına ve işi varsa işsiz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çukur Görmek Ve Çukur Kazmak

Rüyada kişi kendisini çukur kazarken görüyorsa yakın çevresinde bulunan arkadaşları, komşuları ve akrabaları arasında dedikodu konusu olacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, kendisi ile alakalı çıkacak dedikodular yüzünden kendisini kötü hissedecek ve çevresinde adı olumsuz sıfatlarla anılacaktır. Rüyada çukur görmek genellikle olumsuzlukların yaşanacağına işaret eder.

Dedikoduların asılsız olmasından ötürü rüyayı gören kişi bu durumu çok kafaya takacaktır. Rüyada çukur görmek ve onu kazmak öte yandan bir gönül işinin bozulacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişi hem dedikoduları hem de bu gönül işini çok kafaya takacak ve psikolojisi ciddi anlamda hırpalanacaktır.

Rüyada Çukur Görmek Ve İçine Düşmek

Rüyasında bir kişi eğer çukur kazdığını görüyorsa tüm aksiliklerin peşi sıra geleceğine işaret etmektedir. Talihsizliklerin rüyayı gören kişinin bir türlü peşini bırakmayacağına delalet etmektedir. Kısacası rüyada çukur görmek ve içine düşmek yaşantının olumsuz bir şekilde ilerleyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İş, aşk ve eğitim hayatına da bu olumsuzluklar ve sorunlar yansıyacaktır.

Rüyada Çukur Görmek Ve Çukurdan Çıkmak

Rüyasında çukur gören bir kişi gelecek yaşantısı için daha temkinli olması gereklidir. Rüyada çukur görmek tehlike işaretidir. Ancak rüyada çukurdan çıktığını gören bir kişi zor günleri ardında bırakacaktır. Maddi anlamda bir rahatlama yaşayacaktır. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir aile yaşantısına kavuşacaktır.

Rüyada Çorba İçmek

Rüyada Çukur Görmek Ve Çukurun İçine Girmek

Bir kişi rüyasında kazılan bir çukurun içine girdiğini gördüğü takdirde çevresindeki dost ve yakınlarından bir fenalık göreceği biçiminde yorumlanır. Rüyada çukur görmek ve o çukurun içine kendi isteğiyle girdiğini gören kişi gelecek yaşantısında tedbiri elden bırakmamalıdır. Arkadaş bildiği kişilere dikkat etmelidir. Kimseye borç vermemeye özen göstermelidir.

Rüyada Çukur Doldurmak Ve Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur doldurduğunu gören kişi başına gelecek musibetlerden ve belalardan kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyada çukur görmek ve o çukuru dolduran kişinin çalışıyorsa işi, okuyorsa dersleri, hastaysa sağlığı yavaş yavaş düzelecektir. Rüya sahibi daha sabırlı daha temkinli olmalıdır. İşlerinde aceleci tavırlardan uzak durmalıdır.

Rüyada Çukur Görmek Ve Birden Fazla Görmek

Rüyada birden fazla çukur gören bir kişinin hayatında hiçbir şeyin yolunda olmadığı şeklinde yorumlanır. Bu kişi acilen tedbirler almalı ve hemen uygulamaya koyulmalıdır. Aksi takdirde başından felaketler eksik olmayacaktır. Rüyada çukur görmek zaten olumsuzdur fakat birden fazla görmek daha büyük olumsuzlukların habercisidir.

Birden fazla rüyada çukur görmek şunlara işaret eder;

 • Ticaret ile uğraşıyorsa iflas edebileceğine
 • Sağlık sorunu yaşıyorsa daha da ileri boyutlara taşınabileceğine
 • Eğitim görüyorsa sınavlarda çok başarısız olacağına veya sınıf tekrarı gibi durumlarla karşılaşabileceğine
 • Ailesi büyük sorunlar yaşayacağına ya da yuvasının dağılacağına
 • Büyük bir kaza geçirebileceğine
 • Borçlarını ödeyememe ve daha çok borçlanma gibi maddi problemler yaşayabileceğine
 • İşini, sevdiklerini ve ailesini ihmal edeceğine
 • Sorumsuzca davranışların artacağına ve sevdiklerini manevi olarak kaybedeceğine

Delalet etmektedir. Birden fazla çukur gören kişi hayatında hemen önlemler almaya özen göstermeli ve ailesini ihmal etmemelidir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir