Rüyada Cüzdan Görmek Nedir?

Rüyada cüzdan bulmak

Rüyada cüzdan bulmak gizli ve sırlı durumlara delalettir. Maddi ya da manevi büyük bir kazancı ifade eder. İçi para dolu bir cüzdan bulmaksa, şansınızın arttığı bir döneme gireceğinizi ifade eder. Şayet rüyanızda size ait cüzdanı kaybettiğini görmüşseniz; bu rüyanın size yakın bir arkadaşınızla tartışma yaşayabileceğiniz anlamına geleceğini söyleyebiliriz.
Kullanılmış ve eski bir cüzdan hayırlı bir gelir ve iştir. Yeni cüzdan görmekse yeni bir kısmet kapısıdır.
Rüyasında parası olmadığını görmek, hiç beklemediği bir yerden para alacağına işarettir. Rüyada cüzdan bulmak kıymetli bir eşyanın kaybolacağına da rivayet edilir.

Başka bir rivayete göreyse rüyada görülen cüzdan sırrı ifade eder. Dolayısıyla bir kişi rüyasında boş bir cüzdanı başka birine emanet olarak verse, o kişiye sır olan bir söz söyler ve söylenen sırrın başkalarına söylenmemesini ister. İçi para dolu cüzdan bulmaksa talihinizin artacağına delalettir.

Rüyada, cüzdanın içerisini boşalttığını görmek sağlıkla alakalı sorunlara ya da sağlığa kavuşmaya delalettir. Rüyada cüzdan satın almak sağlıkla alakalı problemlere çok fazla para harcayacağınıza fakat durumunuzun iyi gideceği anlamına gelir. Rüyada tanıdığınız bir kişiden cüzdan alıyorsanız bir yakınınıza sağlığıyla ilgili belli bir miktar toplu para vereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada cüzdan bulmak iyiliğe, hasta bir tanıdığınızdan iyilik göreceğinize ya da o kişiye sizin iyilik yapacağınıza rivayet edilir. Cüzdanı tanıdığınız bir kişiye satıyorsanız sağlığınıza kavuşacağınıza ve uzun bir müddet sağlık problemi yaşamayacağınıza yorulur.

Rüyada cüzdan bulmak üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulacağınıza da işarettir. Tükettiğiniz yiyeceklerin size faydalı olmayacağı yorumu genellikle; cüzdanını çaldırdığını gören kişilere söylenmektedir. Bundan dolayı şayet cüzdanınız çaldırdığınızı görmüşseniz; mutlaka yeme ve içmenize dikkat etmeniz gerekli olduğu belirtilir.

Bir kişinin cüzdanını çalmak, ulaşmak istediğiniz arzularınıza birilerinin yardımı ve yakın takibiyle ulaşacağınıza ve bu durumun sizin menfaatinize olacağına rivayet edilir. Rüyada cüzdan bulmak; esasında işlerinizin kolaylaşacağına da işaret edecektir.

Rüyada yırtık cüzdan görmek

Rüyada, kendi cüzdanını veya bir başka kişinin cüzdanını yırtık olarak görmek, rüya sahibinin insanlara karşı rezil olacağına ve herkesin rüya sahibinin dedikodusunu yapacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi için artık sırlar ortaya çıkar ve herkes bu sırları konuşur. Bu rüya, rüya sahibinin yanlış kararları sebebiyle yaşayacağı sıkıntıları ve insanların o kişiye karşı saygısını yitirmesi şeklinde yorulur.

Rüyada cüzdanda kağıt para görmek

Rüyada cüzdanda kağıt para görmek, rüya sahibinin alın teri kazanacağı helal para olarak yorulur. Rüyayı gören kişinin yaptığı güzel işlerin, kendisine büyük kazançlar getireceğine ve etrafı tarafından büyük saygınlık göreceği anlamına gelir.

Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada cüzdanda bozuk para görmek

Rüyada cüzdanda bozuk para görmek, çok hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya bazen ağır bir hasta haberi almaya, bazen de rüya sahibinin gireceği büyük bir zararın habercisidir.

Rüyada cüzdan kaybettiğini görmek

Rüyada cüzdan kaybettiğini görmek, rüya sahibinin keyfinin kaçacağına ve biriyle yapacağı tartışmaya veya sevdiği bir kişiyle düşeceği çelişkiye rivayet edilir.
Rüyada cüzdan bulmak rüyanın görünüşüne göre yorumlanır. Boş cüzdan rüya sahibinin istediği şeyi elde etmesine, dolu cüzdan bulmaksa uzun ve güzel bir ömrün habercisidir.

Rüyada cüzdan çalmak

Rüyada başka bir kişinin cüzdanını çalan kişi, başka bir kişinin hakkını yer ya da ona haksızlık yapar. Cüzdan çalmak, bir toplulukla ilgili kötü niyet beslemeye, onların kötülüğünü istemeye veya rüya sahibinin gıybetini yapan ve ona zarar vermek isteyen hilekar kişilere yorulur.

Rüyada cüzdan bulmak İslami yorumu

Rüyada cüzdan bulmak İslami olarak, rüya sahibinin helal para kazandığını ve ailesini istediği gibi geçindirdiğine yorulur.

Rüyada cüzdan bulmak Diyanet yorumu

Rüyada cüzdan bulmak diyanet tarafından, rüya sahibinin bazı gerçekleri sakladığı şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yapmak istediği bazı şeyleri gizli tutması anlamındadır.

Rüyada cüzdan aramak

Pek çok farklı aksiliğin peşinizi bırakmayacağı anlamına gelen rüyada cüzdan aramak, sevdiğiniz kişiyle de evlenmenize de dalalet edebilir. Yine rüyada cüzdan aramak, bol rızk ve zengin olunacağına anlamına gelebilir. İleride hemen herkes tarafından çok sevilen birisi olacağınız anlamına da gelebilir. Ayrıca, hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine ve ileriki zamanlarda yaşanacak kötü olayların önüne geçileceğine de yorulur.

Rüyada nüfus cüzdanı aramak

Rüyada nüfus cüzdanı aramak olmadık bir sebepten dolayı, sevilen bir kişiyle ayrılık yaşanılacağına, rüya sahibinin etrafında kem gözlü ve art niyetli kişilerin bulunmayacağına yorulur. Bu rüya aynı zamanda sıkıntılardan kurtulup feraha çıkılacağına, yükselmeye, istenilen aşamaya gelerek, planlanan makama oturulacağına da rivayet edilir.
Rüyada cüzdan bulmak kötü olayların meydana geleceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar elde edileceğine ve hayallerin gerçekleşeceği şeklinde de ifade edilir.

Rüyada cüzdan bulmak ve sahibine geri vermek, yapılan işlerin büyük bir kazanç sağlayacağına, yaşanılacak bir sağlık sıkıntısının kısa bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine rivayet edilir. Bunun yanında güzel bir evliliğe, anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olmaya şeklinde de tabir edilir.
Rüyada cüzdan bulmak kazancın yakın bir zamanda artış göstereceğine ve rüya sahibinin yaşam sevincinin artacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada nüfus cüzdanı yenilemek sık aralıklarla yurt dışı seyahatlerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, maddi ve manevi tüm sıkıntıların, problemlerin ve üzüntülerin son bulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada siyah cüzdan görmek

Rüyada siyah cüzdan görmek uzun bir zaman maddi sıkıntı çekileceğine, mal varlığının bir bölümünün kaybedileceğine ve yapılan işte tek kalınacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı cüzdan görmek

Rüyada kırmızı cüzdan görmek, engellerle ve aksiliklerle karşılaşılacağına, hayırlı güzel olayların gerçekleşeceğine ve büyük mutluluklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada yeşil cüzdan görmek

Rüyada yeşil cüzdan görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşıyla tartışma içine gireceği şeklinde tabir edilir. Bunun dışında yeşil cüzdan, şans getirecek olayların habercisidir, rüyayı gören kişinin şansının yaver gideceği zamanların yaklaştığı şeklinde yorulur.

Rüyada cüzdanın içinde altın görmek

Rüyada cüzdanın içinde altın görmek, rüya sahibinin sevdiklerine her şeyin en iyisini vereceği şeklinde tabir edilir. Bekar bir kişinin rüyasında para cüzdanı alması evlenmeye rivayet edilir. Rüyada cüzdan almak altın, gümüş ya da elmas gibi kıymetli eşyaların konulacağı bir kaba delalet eder. Rüyada görülen cüzdan maldır. Rızka, zenginliğe ve bir yerden gelecek mirasa yorulur. Rüyada dolu olan cüzdanı birisine verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü kişiye bir sırrını vereceği anlamına gelir. Boş bir cüzdanı birine emanet etmekse, bir arkadaşınıza ya da yakınınıza bir sırrınızı verecek ve bu sırrı saklamasını isteyeceksiniz.

Rüyada kendisine verilen cüzdanı açmak

Rüyada kendisine verilen cüzdanı açmak, rüyayı gören kişinin, kendisine verilen bir sırrı açığa çıkaracağı anlamına gelir.

Rüyada cüzdanın çalındığını ya da kaybolduğunu görmek

Rüyada cüzdanın çalındığını ya da kaybolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin herkesten sakladığı bir sırrının, herkes tarafından öğrenileceğine tabir edilir.

Rüyada paraların cüzdandan döküldüğünü görmek

Rüyada paraların cüzdandan döküldüğünü görmek, kalplerdeki dargınlıkların ve düşmanlıkların ortadan kalkacağına yorulur.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir