Rüyada Davul Çalmak Neye Delalettir?

Rüyada Davul Çalmak

Pek çok alime göre rüyada davul çalmak boş geçen zamana yorumlanır. Yani rüyayı gören kişinin son günlerde vakti o denli boş geçmektedir ki artık bir macera beklentisi içerisine girmektedir. Bu sebeple mantık dışı hareketlerde bulunmaktadır. Aynı zamanda rüyada davul çalmak kişinin yapmış olduğu sorumsuz davranışlarına, kendisini zor durumda bıraktığına, boş konuşmaya ve dedikodu yapmaya yorumlanır. Başkalarının hakkında yalan dolan sözler söylemeye, günahını almaya, başkalarının hayatlarına burun sokup hiç ilgisiz konuları gündeme getirmeyle yorumlanır.

Rüyada Davul Görmek

Kişinin rüyasında davul görmesi iş hayatında önemsenmeyen biri olduğuna, sözlerine güvenilmediğine, iş arkadaşları tarafından sevilmediğine ve istenmediğine delalet eder. Kişi kendini biran önce toparlamalı ve onlara kendini sevdirmelidir. İş arkadaşlarına daha yakın ve samimi davranmalıdır.

Rüyada Ramazan Davulu Çalmak

Rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada davul çalmak tabirinin aksine rüyada ramazan davulu çalmak rüya sahibinin ışık saçan biri olacağına, ilime ve irfana yöneleceğine, öğrenme isteğinin artacağına, inançların doğrultusunda değişim göstereceğine delalet eder. Rüyada davul çalmak ve bu davulun ramazan ayında gece vakti çalınması elde edilen başarının çevreye duyurulması anlamına gelir. Bunun yanı sıra müjdeli haber demektir. Rüya sahibini neşeye boğan, mutlu eden bir haber kısa sürede gelecektir. Hane içinde coşkuyu ifade eder.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

Rüyada davul çalan birini görmek bağlamında rüyada davul çalmak, kişinin iş hayatına yorumlanır. Rüya sahibi iş hayatında beklenmedik bir sebeple bir yolculuğa çıkabilir. Ayrıca şu an bulunduğu işi bırakıp yeni bir iş alanında kariyer sahibi olabileceğine delalet eder. Rüyada davul çalan birini görmek aynı zamanda şansın ve işlerin yaver gitmesine yorumlanır.

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada Düğünde Davul Çalmak

Rüya sahibinin bir başkasının düğününde, kınasında ya da eğlencesinde, rüyada davul çalmak o kişilerin mutluluğuna daim olmak, şahit olmak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin kısmetinin açılacağına, bu sayede kendisinin de hayırlı bir kısmet bulup kısa zamanda evleneceğine yorumlanır. Rüyada davul çalmak ve bir eğlence de bunu gerçekleştirmek son zamanlarda rüya sahibinin mutlu günler geçireceğine, çok eğleneceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Davul ve Zurna Görmek

Rüyada davul ve zurna çalınmasını görmek ve bunu izlemek, rüya sahibinin birinin mutluluğunu kıskanmasına, umutsuzluğa düşmesine, evlilik isteğinin bir türlü gerçekleşmemesine, hep yanlış kişilerle ilişki yaşamasına ve bu kişilerle boş yere cinsel ilişki yaşamasına yorumlanır. Rüyada davul çalmak değil, çalan birini izlemek ve bu izlemeden hoşnut olmamak rüya sahibinin kıskançlığına işaret eder.

Rüya sahibi çevresinde olup biten güzel olayların hep başkalarının başına gelmesini kıskanmakta ve kendisi de öyle olmak istemektedir. Rüya sahibi her ne kadar o insanlara gülen yüzünü gösterse de bilinç altında bu durumdan hoşnut değildir. Kendisini sevmesi ve yaşamış olduğu hayatı kabullenmesi gerektiğine dair bir işarettir. Şayet rüya sahibi başkalarının mutluluğunu kıskanmaya deva ederse hayatından nefret eder bir hale gelecektir.

Rüyada Davul Çalmak Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan rüyada davul çalmak, rüya sahibinin gösteriş meraklısı olduğunu, sahip olduğu şeyleri başkalarının gözüne sokma gereksinimi hissettiğini, elindeki ile yetinmek yerine daha fazlasını istediğini göstermektedir. Kişi hiçbir şekilde mutlu olmayı bilmiyor her zaman daha çoğunu, başkalarına ait olan şeyleri istiyor demektir. Rüyada davul çalmak kadir kıymet bilmemeye de tabir edilir. Rüyada davul çaldığını ve bunu yaparken eğlendiğini gören kimseler, başkalarının hakkına gasp etmekte sakınca görmeyeceklerdir. Kendini dünyanın merkezinde zannetmektedirler. Fakat rüyanın tabirince bu bencil hareketlerinden dolayı sevilmemekte ve bir süre sonra merkezden düşüş yaşayacaklarına yorumlanır.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir