Rüyada Dua Etmek Hakkında 9 Anlam

Rüyada Dua Etmek

Dua; Yaradan ile kulu arasındaki bağdır. İnsanın istek ve dileklerini sunduğu, ya da zor bir durumdan kurtulmak için sığınağıdır. Bazen,  rüyada dua etmek,  olmasını gerçekten istediğiniz ama bir türlü gerçekleşmeyen olayların bilinçaltına yansıması ve bunun da rüyalarını etkilemesidir. Bazı rüya yorumcularına göre ise, Allah’a gönülden yalvaran kişilerin, iman kuvvetine, inancın tam oluşuna ve buna istinaden hayra, kısmet ve şans bolluğuna yorumlanır.

Rüya sahibinin, tüm hayal ve isteklerinin gerçekleşeceğine, hedeflerine ulaşacağına, iş hayatında başarıya ulaşacağına ayrıca maddi sıkıntısı var ise giderileceğine gelirinin bir şekilde artacağına yorumlanır. Genel olarak, rüyada dua etmek hayırlı ve güzel olayların habercisi olarak yorumlansa da ne şekilde görüldüğüne göre yorumlanması daha doğrudur.

Rüyada Dua Eden birini Görmek

Rüyasında başka birinin dua ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatının olumlu bir şekilde değişeceğini gösterir. Rüya sahibinin eline büyük fırsatlar geçecek ve yeni kazanç kapıları açılacaktır. Rüya sahibi, rüyada dua etmek için el açıp, Allaha yalvaran kişiyi tanıyor ise, ulaşacağı bolluk ve rızıktan o kişi de faydalanacak demektir.

Rüyada Kendisinin Dua Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin kendisinin dua ettiğini görmesi, kişinin yaptığı hatalar nedeniyle pişmanlıklar duyması ve bu nedenle tevbe etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Kişi, Rüyada Dua Etmek ile aslında gerçek hayat da işlediği günahlar nedeniyle duyduğu vicdan azabını da gösterir.

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada Dua Dinlediğini Görmek

Rüya sahibinin, rüyada dua dinlediğini görmesi,  Rüyada Dua Etmek ile ilgili tabirlerden farklı olarak, uyarıcı bir rüya olarak tabir edilebilir. Kişinin kaza ve belaya karşı daha dikkatli olması gerektiğine ve bunun için maneviyatını biraz daha güçlü tutmasına yorumlanır.

Kimi tabircilere göre, Rüyada dua dinlemek, söyleyen kişinin ses tonuna göre de değişebilir. Güzel bir sesten, anlaşılır bir şekilde dua dinlemek, rüya sahibinin şansının artıp, bereket dolu hayata kavuşacağının habercisidir. Oysa çirkin bir ses tonundan okunan ve anlaşılamayan dua, yine o rüya sahibinin başına gelebilecek musibetlerden korunması için uyarı olarak yorumlanabilir.

Rüyada Dua Eden Kadın Görmek

Rüyada kadın görmek, kişinin hayatında önemli yeri olan bir kadın akrabaya işarettir. Bir kadın tarafından, rüya sahibi için Rüyada Dua Etmek ise, kişinin gerçek hayat da yakınlarında olan bir kadın tarafından korunup kollandığına işarettir.

Rüyada Acılardan Kurtulmak İçin Dua Etmek

Acılardan kurtulmak için, Rüyada Dua Etmek, rüya sahibinin hayatının bazı anlarında kendisini güvensiz hissettiği anlamına gelir. Kişi, başarılı bir iş hayatı hayal etmekte, ancak bulunduğu olumsuz ortam ya da almış olduğu eğitimin yetersizliğinden umudunu kaybedip, içten içe acı çekmesi ve bunu içe atmasıdır. Ancak, gördüğü bu rüya o kişinin umudunu kaybetmemesi ve isterse başarıya ulaşabileceği anlamına gelir.

Rüyada Aşk İçin Dua Etmek

Aşk için Rüyada Dua Etmek, rüya sahibinin gerçek hayat da umutsuz aşka kapıldığını, aşkına karşılık bulamayacağını hissettiği için kendini çaresiz hissettiğini ve içine kapandığını, ancak bu rüya ile karşı tarafın da hislerin olabileceğini, umudunu yitirmeyip, gözünü karartıp açılması gerektiğini müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada Camide Dua Etmek

Rüya sahibi gerçek hayat da manevi anlamda kendini kayıp hissedebilir ve Allaha sığınabilir. Camide ya da türbede, Rüyada Dua Etmek, yapmış olduğu hatalar nedeniyle pişmanlık duyduğunu ve biraz çabayla bu durumdan kurtulabileceğini ve kötü gidişatı iyiye çevirebileceğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Dua Etmenin Psikolojik Yorumu

Aslında her rüyanın altında bilinçaltına itilmiş olaylar vardır. Özellikle kendisini çaresiz hisseden ya da yaptığı hatalardan pişmanlık duyan kişiler için Rüyada Dua Etmek çok olağan bir durumdur. Rüya sahibinin gördüğü bu rüya, düştüğü olumsuzluklardan kurtulmak ya da vicdanını rahatlamak için maneviyata yönelip, Allaha sığınması gerektiğini gösterir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir