Rüyada Eldiven Görmek Mutluluğun Habercisi Mi? Okuyun!

Rüyada Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişiye heyecan verecek, mutlu edecek olaylar yaşamasına delalet eden rüyada eldiven görmek kısmet ve başarı anlamlarına da gelir. Eldiven görmek bir yerden gelecek hayır olarak da tabir edilir. Rüyasında eldiven gören için bu rüya hayatında yapacağı değişiklikleri ifade eder. Rüya sahibi iş teklifi alır veya arabasını evini değiştirir veya yaşadığı şehirden farklı bir şehre taşınır. Rüyada eldiven görmek;

  • Hayatın iyi yönde ilerlemesi, yaşanan günlerin rüya sahibine yeni ve güzel şeyler katmasına 
  • Çok çalışıp, emek sarf edip geleceğe yatırım yapmaya, emeğinin karşılığı olanı almaya yorumlanır.

Rüyasında eldiven gören kişinin her gün uyanmak için yepyeni bir sebebi vardır. Umutsuz olacağı bir durum olmadığı gibi karamsarlığa kapılmayı gerektirecek bir olayı da yoktur. Olumsuz düşüncede olan kişilerin keyfini ve mutluluğunu kaçırmasına asla müsaade etmeyecektir. Rüyada eldiven görmek mutluluk getirecek, kişinin başarıya kavuşmasına sebep olacak ve büyük yatırımlar yapmaya neden olacak olaylara yorumlanır. 

Rüyada Eldiven Görmek ve Onu Takmak

Eldiveni rüyada görmek hayırlı ve güzel olarak yorumlanırken eldivenin ele takılması pek hayır olarak yorumlanmaz. Rüyasında eldiveni taktığını gören kişi akrabası veya dostlarından bazıları ile bazı problemler yaşayabilir. Yaşanan olaylar rüya sahibinin huzurunu kaçırır. Huzurunu kaçıracak olanların rüyayı gören kişinin çok sevdiği, hayatının merkezinde olan, değer verdiği ve üzerine titrediği kişiler olduğu şeklinde tabir edilir. Eldiven katmak mutsuz, huzursuz günlerin geldiğine delalettir. Mutsuzluğun ana nedeni değer verilen kişilerin sorun oluşturmasıdır. 

Rüyada Eldiven Görmek Giymek

Hayattaki zorlu ve sıkıntılı günlerin geride kaldığı şeklinde yorumlanan rüyada eldiven görmek artık huzurlu günlerin yaklaştığına işaret olarak düşünülmektedir. Rüyada eldiven giymek, kısmetin açılması, maddi sorunların ortadan kalkması, aile fertlerinin ağız tadının yerine gelmesi olarak tabir edilir. Rüyasında eldiven giyen kişinin ince, naif ve nazik fıtratta biri olduğu,  herkes tarafından sevilip saygı duyulduğu, geçimsiz olduğu düşünülen insanlarla bile anlaşabildiği, girdiği her ortamda iletişim kurabildiğine işarettir.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Havlu Görmek Neyin Habercisidir?

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Rüyada Eldiven Çıkardığını Görmek

Rüyada eldiveni çıkarmak gerçek hayatta yaşanacak olaylar karşısında fedakarlık yapmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ikili ilişkilerde fedakarlık yapan, özveride bulunan, alçak gönüllü davranan ve cefakar kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibinin yaşanan olaylar karşısında biraz daha özverili olarak anlayış göstermesi gerektiği şeklide tabir edilir. Kişinin sonradan gireceği bir ortama ayak uydurup gayet rahat olacağına yorulur.

Rüyada Eldiven Hediye Ettiğini Görmek

Rüyasında birine eldiven hediye etmek sorun teşkil eden bir durumdan zaman aşımı nedeniyle kurtulmak anlamını taşır. Sıkıntı veren işten kurtulacağına, kaygı duyduğu o işi düşünmesine geren kalmadığına işarettir. Rüyada eldiven görmek ve eldiveni hediye ettiğini gören kişinin sonucunu beklediği olayla ilgili olumlu haberler alacağı şeklinde tabir edilir. Şayet rüya sahibinin hukuki bir dosyası varsa ondan hayırlısı ile kurtulacağına yorumlanır. 

Rüyada Eldiven Hediye Aldığını Görmek

Rüyasında birinden eldiven hediye aldığını gören kişinin bir yakını veya sevdiği biri için fedakarlık yapması gerekebilir. Yaşanılan bir olaydan dolayı birisine arka çıkarak ona karşı büyük bir vefa örneği gösterebilir. Rüyada eldiven görmek ve rüyayı gören kişi birine o eldiveni hediye ediyorsa hediyeyi alan kişinin rüya sahibine bir fedakarlıkta bulunmasını gerektirecek bir olaya yorumlanır. Rüya sahibinin muhtaç olan fakirlere yardım edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Eldiven Görmek

Yeşil güzel ve olumlu olayların habercisidir. Rüyada yeşil eldiven görmek kötü, sıkıntılı ve üzüntü dolu günlerin geride kaldığı, artık kısmetin açılacağına işarettir. Yeşil eldiveni rüyasında gören kişinin hayırlı bir evlat sahibi olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Eldiven Görmek

Kırmızı eldiven görmek üzecek ve kıracak kişilerin varlığına alamettir. Rüya sahibinin kendini üzen ve kıran kişilerden sıkıldığını ve o insanlarla görüşmeyi keseceğine tabir edilir.  

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir