Rüyada Gökkuşağı Görmek Hayır Mıdır?

Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüya tabirlerinde en güzel yorum rüyada gökkuşağı görmek olabilir. Gökkuşağının her bir rengi ayrı bir güzelliği simgelemektedir. Kırmızı yeni bir aşkı yeni bir sevgiliyi müjdeler, turuncu ise heyecanı ve mutluluğu, sarı renk canlılığı ve ruhsal gelişimi simgelerken, yeşil dengeyi, uyumu ve iç huzuru, mavi sorumluluğu, sadakati ve dürüstlüğü, lacivert düşünceyi, sezgilerin güçlenmesini, son olarak mor renk ise romantizmi, duygusallığı ve cinsel yaşamın ahengini simgelemektedir. Tüm bu renkleri bir arada bulunduran gökkuşağını rüyada görmek ise tam anlamıyla yenilenmeyi, şanslı hale gelmeyi, sevmeyi ve sevilmeyi, kısaca mutluluğu yansıtmaktadır.

Rüyada Gökkuşağını Yukarıdan Görmek

Yukarıdan rüyada gökkuşağı görmek, henüz tüm bu meziyetlere ulaşmak için biraz olsun mütevazi olmanız gerektiğini size belirtmektedir. Şayet diğer insanlara yukarıdan bakmak yerine aralarına karışıp herkese daha cana yakın ve sevecen olmanız gerektiğini delalet eder. Aksi halde çevrenizde kimse kalmayacak ve tek başınıza bir hayat süreceksiniz demektir. İnsanlar size ilgi göstermek, çevrenizde fır dönmek zorunda değil ve bunu yakın zamanda tüm çevreniz fark edecek ve sizden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaklardır. Tıpkı rüyada görülen gökkuşağının o güzel renklerine uzaktan, yukarıdan bakmak gibi… Eğer aşağı inmeyi başarırsanız bu güzel renklerin farkına sizde varacaksınız demektir.

Rüyada Fırın Görmek

Rüyada Gökkuşağının Altında Durmak

Rüyada tepenizde tüm o güzel renkleri ile gökkuşağı görmüş iseniz, rüyada gökkuşağı görmek tüm güzel meziyetlere sahip bir insan olma yolunda ilerlediğinizi yakın zamanda aşkı, sevgiyi, heyecanı, mutluluğu, canlılığı, ruhsal gelişimi, dengeyi bulacağınızı ifade eder. İç huzura kavuşacağınızı, sorumluluklarınızı yerine getirmeye gayret göstereceğinizi, dürüst bir insan olacağınızı, sezgilerinizin kuvvetleneceğini, olumlu düşüncelerinizin artacağını, romantizmi yakalayacağınızı ve son olarak cinsel hayatınızda mutlu olacağınızı sembolize etmektedir. Rüyada gökkuşağı görmek, başınızı kaldırarak muhteşem renklere kendinizi kaptırmak ve ulaşmayı hedeflemek bu meziyetleri size takdim edecektir.

Rüyada Gökkuşağının Bittiği Yerde Durmak

Hurafelere göre gökkuşağının bittiği yerde bir küp altın olurmuş. Bu demek oluyor ki rüyada gökkuşağı görmek ve bittiği yerde durmak elinize yüklü bir miktarda para, mal ya da mülk geçeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Gökkuşağının Başladığı Yerde Durmak

Gökkuşağının başladığı yerde durmak bu bağlamda rüyada gökkuşağı görmek hayatınızda yeni başlangıçlar yapmanız gerektiğine dair bir işarettir. Bir yolun başında olduğunuzu, bu konuda çok fazla düşündüğünüzü ifade eder. Gökkuşağının o güzel renkleri yol boyunca sizin yanınızda olacak. Bu sebeple fazla düşünmeden, fırsatlar elinizden kaçmadan bu yola baş koymalısınız.

Rüyada Gökkuşağına Dokunmak

Rüyada gökkuşağına dokunmak ve bu bağlamda rüyada gökkuşağı görmek kendi çabanızla başarabileceğiniz şeyleri başkalarından beklediğinizin, beklentilerinizi tek başınıza yapamayacağınızdan korkmanızın ve bu düşüncenin oldukça yanlış bir tutum olduğuna yorumlanır. Eğer bir şey istiyorsanız, bunu kendi çabalarınızla elde etmelisiniz. Eğer üşengeçliği bir kenara bırakıp elinizden geldiğince çaba gösterirseniz, istediğiniz şey her ne ise kimseye minnet etmeden, muhtaç kalmadan alabilirsiniz.

Diğer bir değişle rüyada gökkuşağı görmek ve dokunmak, hayatınızda değişmesi gereken durumları ifade eder. Artık eskisi gibi bir tutum sergileyemezsiniz. Çevrenizde sınırlı sayıda bulunan kişilerin size hiçbir faydası yoktur. Yeni arkadaşlıklar, yeni bir iş ortamı hatta yeni bir aşk size ilaç gibi gelecektir. Şayet evde oturan biri iseniz, biraz dışarı çıkmalı, spor yapmalı, kursa başlamalı yeni bir amaç edinmelisiniz ve kendinize yeni meziyetler kazandırmalısınız. Bunu kendiniz için bir gelişim yeni bir başlangıç olarak görebiliriniz.

Rüyada Ebem Kuşağı Görmek

Ebem kuşağı, gökkuşağının bilindik isimlerinden biridir. Rüyada gökkuşağı görmek ve rüyada ebem kuşağı görmek aynı anlamlara gelmektedir. Ayrıca rüyanın görülme biçimlerinin yorumlanması da birebir aynı anlamlar ifade eder.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir