Rüyada Havlu Görmek Neyin Habercisidir?

Rüyada Havlu Görmek

Rüya; insan vücudunun yorgun düşüp, uyku ile birlikte gördüğü hayallerin, düşünceleriyle birleşmesi olayına rüya denir. Yani rüya, hem aklın oyunu, hem de düşüncelerin dışa vurumudur. Rüyada Havlu  Görmek kısmettir. Havlu gerçek hayatta temizliği ifade eder. Rüyada ise temiz bir kısmet, güzel bir isteğin yerine gelmesi anlamına gelmektedir. 

Rüyada havlunun rengine göre tabiri de değişmektedir. Beyaz bir havlu, gelecek kısmetin tertemiz olduğuna, gören kişiye hayır getireceğine yorumlanır. Ayrıca, beyaz havlu dost olarak gördüğü kişiden darbe yiyen kişinin, sonunda aynı kişi tarafından hatasının anlaşılıp özür dileyeceği ve tekrar eski günlerine dönüleceği anlamına gelir.

 Rüyada kırmızı havlu, rüya sahibinin birtakım plan ve uygulamak istediği projeleri olduğunu ve bunu en kısa zamanda hayata geçireceğine yorumlanır. 

Rüyada yeşil havlu görmek çok hayırlıdır. Yeşil muratdır. Rüyayı gören kişinin işinin olacağına ve bunun için bir türbe ziyareti yapması gerektiğine yorumlanır.

Siyah havlu, olacak tez işi gösterir. Rüya sahibinin tüm dileklerinin en kısa zamanda olacağı anlamına gelir.

Rüyada Havlu Satın Aldığını Görmek

Kişi için, Rüyada Havlu Görmek, kısmeti ve yenilikleri ifade ederken, dışarıdan havlu satın aldığını görmek ise, bu kısmeti kendi elleriyle kazanacağı ve hayatda ulaştığı tüm başarıları yine kendi çabaları sonucunda elde edeceği anlamına gelir. 

Rüya sahibinin, çalışkan bir insan olduğuna ve bu nedenle kısmetinin hiç tükenmeyeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Cüce Görmek Tabirleri İle Sizi Çok Şaşırtacak!

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Rüyada Havlu Yıkamak

Rüya sahibinin rüyasında havlu yıkaması, mutluluk ve sevinç ile yorumlanır. Kişi, Rüyada Havlu Görmek ile kalmayıp, onu bir de akan suda yıkarsa, gelecek olan kısmeti, kendi elleriyle elde edip, sonucunda mutluluk duyacağına yorumlanır.

Havlu yıkayan rüya sahibi, bu başarıları nedeniyle etrafından iltifat görecektir.

Rüyada Dantel Havlu Kenarı Görmek

Rüyada dantel havlu kenarı görmek, mal ve para ile yorumlanır.  Özellikle beyaz dantel, rüya sahibinin kendi kazancı dışında, ek bir kazanç elde edeceği ve bu kazanç sayesinde tüm borçlarından kurtulacağı bunu da hayırlı yoldan elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Havlu Hediye Almak

Rüya sahibi,  rüyasında tanıdığı bir kişye havlu hediye alırsa, gelecek olan kısmetinden o kişinin de faydalanacağı ve bunu rüya sahibinin kendi isteğiyle yapacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi,başkasından rüyasında havlu hediye alırsa ve bu kişiyi tanıyor ise, kısmetin çok uzakta olmadığına ve bunu tanıdık bir kişi yardımıyla olacağına yorumlanır.

Yani Rüyada Havlu Görmek ve hediye almak  ya da vermek suretiyle tanığı kişilerle muhatap oluyorsa, o kişilere ya faydası dokunacağına, ya da onlardan fayda bulacağına ve bunun kendisi için hayırlı olacağına yorumlanır.

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

Rüya sahibi için Rüyada Havlu Görmek zaten hayırlı olarak yorumlanırken, bu havlunun büyük banyo havlusu olması daha da hayırlıdır. Kısmetin ve bereketin bol bol geleceğine, kişinin asla darlık çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kirli Havlu Görmek

Her ne kadar Rüyada Havlu Görmek, kısmete ve güzel işlere yorumlansa da, havlunun kirli olması, rüya sahibinin yanlış işlerle meşgul olup, kendisine zarar veren insanlarla birlikte olduğuna yorumlanır. Kişinin en kısa zamanda, bu insanları çevresinden uzaklaştırması gerektiği, yoksa elinde olan olanakları da kaybedeceği anlamına gelir.

Bu nedenle maddi durumun bozulacağı ve dikkatli olması konusunda uyarılması anlamına da gelir.

Rüyada Islak Havlu Görmek

Rüya sahibi, rüyasında ıslak havlu gördüyse, bu onun iyi ahlaklı ve dürüst biri olduğunu gösterir. Ayrıca, kişinin etrafındaki kimselerin de kendisi gibi iyi yürekli olduğunu ve onların sayesinde atıldıkları işten hayır göreceklerine yorumlanır.

Eğer bu kişiler iş çevresindeyse, birlikte yapacakları bir projenin olumlu sonuçlanacağı ve bundan maddi olarak bol kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir