Rüyada İncir Görmek Neye Delalettir?

Rüyada İncir Görmek

İncir, kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’de adı geçen 6 cennet meyvesinden birisidir. Bu yüzden rüyada incir görmek, hayırlara vesile olan işlerin bütününü oluşturabilir. Beklemekte olduğunuz bir haber, gerçekleşmesini istediğiniz bir izdivaç ya da çok düşündüğünüz fakat bir türlü karar veremediğiniz herhangi bir durumun hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek ve bu bağlamda rüyada incir görmek, hayırlara vesile olacak durumların tam da üzerinde durduğunuzu, ilerlemiş olduğunuz yolun doğru bir yol olduğunu göstermektedir. Aklınızda hiçbir şüphe olmasın ki şu an ilerlediğiniz yolda düşüncelere dalıp tökezlemeyin. Aklınızı “acaba” sorusuna kapatıp, bu yolda başarı göstermek için yalnızca buna odaklanın. Büyük işler başarmanız için başka düşüncelere yer vermemeniz gerektiğine yorumlanır. Kısmetinizi kendi elinizle itmeyin.

Rüyada İncir Ezmek

Rüyada incir ezmek ve bu bağlamda rüyada incir görmek, hayırlara vesile olacak durumu kendi elinizle ittiğinizi, vazgeçtiğinizi, çaba göstermeyerek fırsatı kaçırdığınızı ifade eder. Artık iş işten geçmiş inciri ezmiş ve bir daha eski haline getirmeniz mümkün değildir. Artık bu işten, bu durumdan ya da bu aşktan tamamen vazgeçmeli ve kendinize sağlam bir incir bulmanız gerektiğine yorumlanır. Bu konu hakkında daha fazla düşünmek ve üzerinde durmak sizin için yalnızca zaman kaybından ibarettir. Kendinizi en kısa sürede toparlamalı ve yeni başlangıçlara adım atmalısınız.

Rüyada İncir Toplamak

Rüyada incir toplamak ve bu bağlamda rüyada incir görmek, arzu ettiğiniz, çok istediğiniz bir şeye kendi çabalarınızla kavuşabileceğinize yorumlanır. Eğer istediğiniz bir şey size çok uzak bir ihtimal gibi geliyor ve bunun için bir çaba göstermiyorsanız, zaten bu şeyi elde etmeniz mümkün olmayacak. Nasıl ki rüyanızda incirleri topluyorsanız, istediğinizi elde etmek için de çaba göstermelisiniz demektir.

Rüyada İnci Görmek

Rüyada İncir Ekmek

Rüyada incir ekmek ve bu bağlamda rüyada incir görmek, istediğiniz bir şeyin uzun bir zaman daha sizin olmayacağına yorumlanır. İnciri ekmek ve meyve vermesini beklemek kadar uzun bir süre sizde dileğinize, isteğinize kavuşmak için bekleyeceksiniz. Fakat bu bekleme boşa zaman kaybı olabilir bir bakıma. Belki de artık yönünüzü değiştirmeli, incir yerine daha kolay meyvesine ulaşabileceğiniz ekimler yapmalı ya da size sunulan diğer meyvelerin tadına bakmalısınız. Rüyada incir ekmek ve bu bağlamda rüyada incir görmek sizin takıntılı bir kişi olduğunuzu da yansıtmaktadır. Takıntılı olduğunuz bu olaydan, durumdan ya da kişiden uzaklaşmalısınız.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek ve bu sebeple rüyada incir görmek servete, zenginliğe, mirasa yorumlanmaktadır. Aynı zamanda unutulmayacak bir insan olmaya, her zaman sevdikleri tarafından hatırlanmaya yorumlanır. Rüya sahibi emek harcayarak, sabrederek, yeri geldi tırnakları ile kazıyarak patron koltuğuna oturacak ve yokluk gördüğü günleri unutmadan, yokluk içerisindeki insanlara yardım edecektir. Rüyada incir görmek aynı zamanda dileklerin ve duaların üzerinizde olduğuna yorumlanır.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek

Rüyada incir ağacı dikmek ve bu vesile ile rüyada incir görmek terimi, rüya sahibinin karlı bir yatırım yapacağına yorumlanır. Pek çok başarıya imza atacak olan rüya sahibi kendisini üstün görmeyi bırakmalı ve mütevazi olmalıdır. Fedakarlık yapmalı ve kazandığı her kuruşun çeyreğini bile olsa bir yoksula vermeli, yardım etmelidir. Aynı zamanda rüyada incir ağacı kesmek de uğursuzluktur.

Rüyayı gören kişi kendi kısmetine mani olmuş demektir. Bunun yanı sıra bol kazanç sağlamış olsa dahi, bu kazancından yoksula fayda sağlamadığı, kendi zevkleri ve ailesi için kullandığından dolayı sıkıntıya düşmüş ya da düşecektir. Eğer rüya sahibi incir ağacının kesilmesini istemiyorsa ya da kendi elleri ile kesmek zorunda kalmak istemiyorsa bir an önce kazancından yoksullara yardımda bulunmalıdır. Zekatını eksik etmemelidir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir