Rüyada Karabasan Görmek Kötüye mi Yorulur?

Rüyada Karabasan Görmek

Gördüğümüz rüyaların farklı farklı anlamları olur. İyi ve kötü birçok anlama gelirler. Kişilerin içinde bulundukları durum bu yorumları yönlendirir. Rüyada karabasan görmek kişiyi rüya anında her ne kadar kötü etkilese bile anlamı bir o kadar iyidir.

Rüyada karabasan görmek hayra yorulan rüyalardandır. Rüya sahibinin sıkıntılarından uzaklaşacağına, rahata erişeceğine yorulur. Hayatındaki sorunların son bulacağı, kalan ömrünü rahat geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Karabasan Görmek İyi midir?

 Bazı rüyalar görüldüğü sırada rüya sahibine sıkıntı verir, daraltır. Bu tür kötü rüyalar rüyada kan olmadığı sürece hayra yorulur. Çünkü rüyada görülen kan rüyayı bozar. Tam tersine çevirir anlamını. Rüyada karabasan görmek diğer kötü rüyalar gibi rüya sahibi görüldüğü esnada sıkar ama bu sıkıntı gerçek hayatında ki rahatı işaret eder. Rüyada karabasan görmek iyidir sanılanın aksine rüya sahibine kötü şans getirmez.

Rüyada Karabasan Görmek Sıkıntılı Rüya

Bu tür kötü rüyaların sebebi rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı sıkıntılar olabilir. Bilinçaltına yerleşen sıkıntıları böyle bir rüyayla temsil olmuş olabilir. Rüyada karabasan görmek kişinin sıkıntılı iç dünyasına işarettir. O kişi kendini manevi olarak rahatlatmalıdır. Rüya sahibi kendini, kalbini rahatlatırsa sıkıntılarını da daha rahat atlatır. Bu tür rüyalar görmekten de kurtulur.

Dilerseniz Bu Tabiri De Okuyabilirsiniz: Rüyada Baykuş Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada Karabasan Görmek Diyanet

 Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı sıkıntıları ve sorunları hala içinde bitiremediğine işarettir. Yaşadığı sorunlardan psikolojik ya da ruhsal olarak zarar gördüğünü gösterir. Rüyada karabasan görmek rüya sahibinin hala o günleri düşünüp üzüldüğüne yorulur. Rüya sahibi geçmişiyle yüzleşmeli ve o günlerin, o sıkıntıların izlerinden kurtulmalıdır. Kendi içinde o günlerle hesaplaşıp gönlünü ve aklını rahatlatmalıdır. Bu şekilde rüyalarında da huzura kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada Karabasan Görmek Dua Etmek

 Rüya sahibinin bir çeşit sorunlar yaşadığı ve o sorunlardan kurtulmak için Allah’a sığınması gerektiğine delalet etmektedir. Her kim yaşadığı sıkıntının içinden çıkamıyorsa yapması gereken Allah’a dua edip işini Allah’a bırakmaktır. Derdini, kederini Allah’a havale eden kişi kısa zamanda rahata kavuşur. Rüyada karabasan görmek sıkıntıya işaret ederken aynı zamanda dua ettiğini de görmek o sıkıntıdan dua ederek kurtulacağına yorulur. Rüya sahibine bol bol dua edip içini ferah tutması tavsiye edilir. Rüya sahibi kısa zamanda rahata kavuşacaktır.

Rüyada Karabasan Görmek Yakalamak

 Rüya sahibinin sıkıntılarından kaçmasının ona fayda sağlamayacağına, sorunlarıyla yüzleşmesi gerektiğine yorulur. Sorunlarımızdan kaçmak ve onları görmezden gelmek bir çıkar yol değildir. Görmezden geldiğimiz sorunlar gün gelir karabasan gibi üstümüze çöker bu yüzden sorunlarımızı ertelemeden onlarla yüzleşmemiz gerekir. Rüyada karabasan görmek ve onu yakalamak sorunlarımızı da o karabasanı yakaladığımız gibi yakalayıp hayatımızdan defetmemiz gerektiğine delalet eder. Kötü bir rüya değil aksine yol gösterici bir rüyadır.

Rüyada Karabasan Görmek Anlamı

 Rüyada karabasan görmek rüya sahibini sıkıntılı zamanların beklediğini gösterir. Rüya sahibi kendini zor günlere hazırlamalı ve onlarla baş etmesini bilmelidir. Rüyada karabasan görmek önceden rüya sahibine bir uyarıdır. Rüya sahibi için borcun, kötü şansın, bahtsızlığın, problemlerin habercisidir.

Rüyada Karabasan Görmek Okunacak Dua

 Rüyadan uyanınca o sıkıntıdan kurtulmak için ya da tekrar uyuyunca aynı rüyayı görmemek için dua etmek iyidir. Rüyada karabasan görmek insanı ruhen rahatsız eder. O yüzden dua etmek rüya sahibini rahatlatır. Rüya sahibine huzur verir. Besmele çekmeniz bile kötü rüyayı sizden uzaklaştırır. Özellikle bir dua okumanıza gerek yoktur. Bildiğiniz tüm duaları okuyabilirsiniz. Hepsi size huzur verir.

Bu görülen rüyanın içeriğine göre değişir. Rüyanın bütünü önemlidir. Genel olarak söylemek gerekirse normalde bu tür rüyalar hayra yorulur. Rüyada karabasan görmek kişiyi rüya esnasında her ne kadar sıkıp, bunaltsa da bu rüya sahibinin borcu varsa borcundan kurtulacağına, rüya sahibini sıkan bir düşüncesi varsa o düşüncenin feraha çıkacağına, bir yakını rahatsızsa o kişinin sağlığına kavuşacağına yorulur.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir