Rüyada Makyaj Yapmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüya, uykunun REM evresi ile ilgili, görsel ve işitsel algı ve duygulara verilen ad olarak adlandırılır. Eski çağlarda rüyalar ’haberci’ niteliği taşımaktaydı. Bu niteliği taşıyan rüyalar farklı yorumlara sahip olabilmektedir. Rüyada makyaj yapmak rüyasının da birçok farklı yorumu mevcuttur. İlk olarak herkesin aklına bu rüya yorumunda elbette çevredeki insanlara olduğundan farklı biriymiş gibi kendinizi aksettirmeniz akla gelmektedir. Çevrenizde bulunan herkesi yapay bir görünüme inandırmak istediğiniz de bir diğer akla gelen yorumdur. Ancak bilindiği üzere rüyalar düşünülenin aksine daha derin yorumlara sahip olabilirler. Bu rüyada da daha derin ve farklı birçok anlam ifade ediyor olabilir.

Rüyada makyaj yapmak, eğer yapan bekar olan bir bayan için hayırlı biriyle evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya yorulur. Evli olan bir bayan için ise eşi tarafından çok sevildiğine ve eşi tarafından çok kıskanıldığına yorumlanır.

Rüyada makyaj yapmak yapılan ortama, kişiye ve birçok unsura göre farklı şekillerden yorumlanabilmektedir. Rüyada makyajı şayet siz kendi kendinize yapıyor iseniz bu durumu bazı rüya yorumcuları bu durumu rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna yorar. Bu düşmanın kişiye bir kötülüğü dokunacağına ve bu yüzden rüya sahibinin oldukça dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Eğer rüyada siz makyajı başka birine yapıyor iseniz ve makyaj yaptığınız kişi bir bayansa ve yapılan makyaj bu bayanı daha da güzel ve çekici kılıyorsa bu durum onun karşılaşacağı ihanetten gereken zararı payına düştüğü kadar alacağına yorulur. Ancak eğer rüyada makyaj yapılan bir baysa işte o zaman rüyanın pekte hayırlı olduğundan bahsedilmez. Çünkü rüya da makyaj yapan bir erkekse kinci ve kötü niyeti olan kimselere işarettir bu durum.

Rüyada Makyaj Yapmak Hakkında Yorumlar

Rüyada makyaj yapmak, aslında birçok yorumcunun ortak kararına göre aşk yaşanacak olmasına işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin birini unutamadığına veya bir aşkın tekrar alevleneceğine işaret etmektedir. Daha farklı yorumlara göre de rüya sahibinin uzun süre unutamayacağı ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir gönül macerasının içine düşeceğine, bu gönül macerasında gerçekten çok mutlu olacağına ama bu mutluluğun uzun süreli olmayacağına işaret eder.

Rüyada makyaj yapmak aynı zamanda rüya sahibinin etrafında onu gerçekten kıskanan ve onun başarılarını hazmedemeyen kişilerin etrafında olduğuna işarettir. Bu rüya sahibinin iş çevresinde ve yakın çevresinde ki insanların onu kıskanmasına ve bu durum konusunda dikkat etmesi gerektiğine dalalet eder.

Bir başka rüya yorumunda ise rüyada makyaj yapmak rüyayı gören kişinin birileri tarafından kandırılacak olduğuna veya dolandırılacak olduğuna işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi şayet bir kadın ise yaşayacağı şeyden kendine ders çıkaracağına eğer bir erkekse rüyasında makyaj yapan kötü niyetli kişilere işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre de rüya sahibinin yapmak isteyip de yapamadığı şeyler olduğuna işaret eder.

Rüyada Akşam Dışarı Çıkmak İçin Makyaj Yapmak

Eğer rüya sahibi akşam dışarı çıkmak için makyaj yapıyorsa gerçek hayatta servetini daha da arttırmak için bir projeye başlayacağına işarettir. Makyajdan da anlaşılacağı üzere bu proje için başkalarını etkilemeniz gerekebilir. İşte bu yüzden de başkalarının ilgisini çekmeniz gerekebilir. Bu duruma ek olarak da tanıdığınız bir nüfuzlu kişiden veya tanımadığınız bir kişinin size el uzatacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca bu işin peşini asla bırakmayacağınıza ve bu proje için elinizden geleni yapacağınıza yorumlanabilir.

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada Aşırı Bir Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak bilindiği gibi pek hayırlı bir olaya işaret etmez. Rüyada aşırı derece de makyaj yapmakta çevrenizde bulunan biri üzerinde iyi izlenim bırakmak için olduğunuz gibi değil de olmadığınız biri gibi davrandığınıza işaret etmektedir. Bu sahte olan davranışınızın bu kişi tarafından hoş karşılanmayacak.

Eğer niyetiniz iyi bir niyetse ve o kişinin sizi gerçekten beğenmesi ise hemen sahte olan tutumunuzdan vazgeçip normal davranmanız gerekmektedir. Çünkü gizlemeye çalıştığınız şeyler rüya sahibinin kendisini çok güvenilmez gösterecek ve bu gösterim neticesinde olumlu olmayan birçok tepki alacak demektir.

Rüyada Makyaj Yapıp Aynaya Bakmak

Rüyada makyaj yapmak ve daha sonra aynaya bakmak geçmişle yüzleşmeye ve arınmaya işaret etmektedir. Buna ek olarak aynaya baktığında kişi eğer başka bir insanın yüzünü görüyorsa eğer bu bir düşmanın ona geleceği anlamını taşımaktadır. Bu düşmanın eve sürekli olarak girip çıkan bir arkadaş olma ihtimali oldukça yüksektir.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek alınacak olan yeni kararlar almaya işaret eder. Bu alınacak karalar hayatta büyük değişikliklere sebep olacak kararlardır. Bazı yorumlara göre bu durum şehir ve ülke değişimine, bazı tabircilere göre de ev değişikliğine sebep olur.

Rüyada Makyaj Yapılması

Rüyada makyaj yapmak farklı yorumlara sahiptir. Rüyada göz makyajı yapmak, kişinin müjdeli ve mutlu bir haber duyacağına işarettir. Rüyada ruj sürdüğünü gören kişi yakın çevrelerde olan dostlardan veya güvenilen bir kişiden darbe alınacağına ve bu alınan darbe sonucunda hayal kırıklıklarına sebep olacağına işarettir.  Rüyada eğer rüya sahibi kendine sürme çektiğini görür ise bu durum berekete, kişinin mal elde etmesine, kişinin büyük başarılar elde etmesine yorulur.

Rüyada Makyaj Yapmak ve Bundan Memnun Olmak

Rüyada makyaj yapmak ve bu yapılan makyajdan memnun olmak, bağımsızlık arzusu ve rüyayı gören kişinin kendine olan inancını tazelemeye işaret eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek, güzel şeylere yorumlanır. Kişinin sıkıntılı günlerini geride bırakacağına ve hayatında güzel şeyler olacağına yorumlanır.

Rüyasında makyaj malzemesi gören kişi uzun zamandır yapmadığı ya da yapamadığı aktiviteleri yaparak hayatına biraz renk katacağı anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre de rüyada görülen makyaj malzemeleri, güven artırıcı olaylara ve rüya sahibinin geçmişinde elde etmiş olduğu başarılar sonucunda oldukça kibirli bir kişiliğe sahip olduğuna işarettir. Eğer kişi rüyasında makyaj malzemesi satıyorsa bu rüya da kişinin nabza göre şerbet verip, hayatında ki herkese farklı davrandığına işarettir.

Bu yorumlara ek olarak şunu da söyleyelim ki rüyada aynaya bakmak rüya sahibinin güzel ve mutluluk verici olan durumlar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatında yeni başlangıçlar yaparak olumlu şeyler olacağına işaret eder.

Rüyada Sahneye Çıkmak İçin Makyaj Yapmak

Rüya sahibi rüya makyaj yapmak ve bunun sonucunda eğer sahneye çıkacaksa bu iyiye işaret edilmez. Bu rüya sahibinin atılım ve girişimlerinin genelde sonuçsuz kaldığına, genelde yaptığı işlerde yarım yolda kalmasına işaret edilir.

Rüyada Özel Bir Gün İçin Makyaj Yapmak

Rüya sahibi rüyasında özel bir davet için veya önemli bir gün için makyaj yapıyorsa bu rüya sahibinin önemli bir fırsatı yakalayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin daha sonra ki hayatını bile etkileyecek önemli bir gelişme olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi şayet bu fırsatı değerlendirirse çok kazançlı çıkacağı olaylar içinde bulacağına yorumlanır. Bu yüzden böyle bir rüya görürseniz daha cesur ve daha atılgan olmaları gerekmektedir.

Makyaj rüyaları genelde iyi sayılmaz. Eğer rüyada makyajı yapan başka biriyse ve tanıdık biri ise aldatacak olan kişi de odur. Eğer kişi rüya da kendini makyaj yaparken görürse bu kişinin işlerinde büyük başarı elde edeceği, çevresindeki insanlar tarafından fazlasıyla sevilen bir insan olduğu anlamına gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya da makyaj yaptığını gören kişi, iş hayatında ve sosyal hayatında çok güzel yerlere geleceğine ve büyük başarılar kazanarak büyük bir topluluk tarafından tanınacağına işarettir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir