Rüyada Yazı Yazmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Yazı Yazmak 

Genel olarak rüyada yazı yazmak ile ilgili rüya tabircilerin yapmış olduğu farklı rüya tabirleri bulunmaktadır. Rüyada yazı yazmak hile, düzenbazlık gibi hayırlı olmayan şeyler şeklinde tabir edilmektedir.

Bir diğer yorumu ise rüyada yazı yazmak ile ilgili, bu rüyanın düzenbaz bir kişi tarafından oyuna getirilebileceğinize işaret ettiği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Sol El İle Yazı Yazmak

Normal hayatta sağ eli ile yazı yazan bir kimse rüyasında sol el ile yazı yazılması haram ve zinaya bulaşmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada yazı yazmak hile olarak, yazı yazan bir kişi görmek ise hile yapan bir adam anlamına gelir şeklinde de tabir edilmiştir.

Rüyada Kötü Yazı Yazmak

Bir kimsenin rüyasında kötü yazı yazdığını görmesi günahlardan ötürü tövbe etmeye dalalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyasında rüya sahibi yazı yazmaya çalıştığını ancak güzel yazı yazmadığını görse o kişinin düşeceği zahmet ve korku içinde güzel bir şeye erişeceğine dalalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir.

Bir kimse iyi yazı yazdığı halde rüyasında iyi yazı yazamadığını görse bu rüya o kişinin hakkında kötü olup onun işsiz kalmasına, korku ve meşakkate düşmesine dalalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yazı yazmak ile ilgili rüya tabiri ise, hile, hurda gibi hayırlı olmayan şeyler şeklinde yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabiri De İlginizi Çekebilir: Rüyada Evi Su Basması İlginç Tabirlere Sahip

Rüyada Kitap Yazmak

Bir kimse rüyasında bir kitap yazdığını görse, o kişinin haram bir mala malik olmasına dalalet ettiği şeklinde tabir edilmiştir. Bir diğer tabir ise, bir kitap yazdığını gören kişi, basit bir hastalık geçirir ve malından bir şey eksilmez şeklinde de tabir edilmiştir. Bir kimse rüyasında bir kitap yazdığını ve kitabı tamamlayamadığını ve tamamlanması da mümkün olmadığını görse, o kişinin işi noksan kalır şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada yazı yazmak rüyanın geneline bakarak bir tabir yapılması daha doğru olacaktır. Ancak bu rüya genel olarak yalancılık ve hilekarlık olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Kişinin Kendisi Hakkında Bir şey Yazıldığını Görmesi

Bir kimsenin rüyasında kendisi hakkında bir şey yazıldığını görse ve yazan katibin de mahiyetinin ne olduğunu bildiğini görse, o katip Onun hakkında hainlik eder şeklinde tabir edilmektedir. Ayrıca Onu dince şaşırtıp sapıklığa sürükler şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı rüya yorumlarına göre de rüyada yazı yazmak işlerinin yolunda gitmesine ve arzularının yerine gelmesine işaret ettiği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kişinin Kendisi Hakkında Bir Kitap Yazıldığını Görmesi

Bir kimsenin rüyasında kendisi hakkında bir kitap yazıldığını görse ve kitapta yazılanların ne olduğunu bilmese, o kişiye Allah’ın farz kılmış olduğu şeylerden üzerinde borç bulunduğuna ve Onu tembellik yapıp yerine getirmediğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yazı yazmak hileye işaret ettiği şeklinde yorumlanmıştır, rüyada yazı yazan birini görmek ise hilekar bir kişi ile tanışmaya işaret ettiği şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Güzel Yazı Yazmak

Bir kimse rüyasında güzel yazı yazdığını gören dünyasının ve din işlerinin düzelmesine çalışacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yazı yazmak genel olarak yalancılık, hile, hurda ve hilekarlık olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Yeşil Mürekkep İle Yazı Yazmak

Bir kimsenin rüyasında yeşil mürekkep ile yazı yazdığını görmesi rüya sahibinin ibadeti artar ve dünyada mutlu olur şeklinde tabir edilir. Ancak eğer kötü bir insan ise vefat eder şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada yazı yazmak rüyasını detayları ile ele alarak yorumlamanız daha doğru olacaktır.

Rüyada Yazı Yazılması Ancak Kağıt Üzerinde Yazının Görünmemesi

Bir kimsenin rüyasında yazı yazdığını ancak kağıt üzerinde yazının görünmediğini rüyasında gören kişi eğer bir işte çalışıyorsa, o işinden atılacağına, eğer çalışmıyorsa bir musibete uğrayacağına dalalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Bir kimse okuryazar olmadığı halde rüyada yazı yazmak, rızkını halkı aldatmak sureti ile elde eder şeklinde tabir edilmiştir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir