Rüyada Yemin Etmek Nedir Mutlaka Okuyun

Rüyada Yemin Etmek

Rüya tabirleri hayatımızda önemli ipuçlarına işaret edebilir. Bu bağlamda rüyada yemin etmek de hayatınızda söz verip unuttuğunuz, yapmadığınız hatta yapmadığınız için önemli birinin kalbini kırdığınız anlamına gelebilir. Bu durum sizin için pek önemli olmasa da karşınızdakinin ahını almış dahi olabilirsiniz.

Yemin etmek bir hatırlatmadır. Eğer rüyanızda tek başınıza bir şey için yemin ediyorsanız, uyandığınızda hayatınızda verdiğiniz fakat tutmanız sözleri düşünmenizi öneriyoruz. Bu söz sizin için çok önemli değilse bile karşınızdaki için büyük önem taşıyor ve bu rüya da size işaret niteliğindedir verdiğimiz sözleri tutmanız için. Verilen bu sözün kime ya da ne sebeple verildiği sizin hayatınıza ve hayatınıza giren insanlara göre değişiklik gösterebilir.

Rüyada Birine Yemin Etmek

Şayet rüyanızda birine herhangi bir konuda yemin ediyorsanız o zaman bu kişiye bir gönül borcunuz var demektir. Görmüş olduğunuz bu kişinin size bir yardımı dokunmuş ve bunun karşılığını istemese dahi sizden ufak bir teşekkür dahi olsa beklemiş demektir. Çoğu alime göre ise rüyada yemin etmek o kişiye güvenmeniz gerektiğini ve ettiğiniz yeminle o kişinin ardında durmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

Eğer yemin ettiğiniz kişi tanımadığınız biri ise, yakın zamanda tanıdığınız birine karşı vermiş olduğunuz sözü mutlaka tutmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyanızda yemin ettiğiniz kişiyi tanıyorsanız, bu kişinin size yapmış olduğunu iyiliği ömrünüz boyunca unutmamalısınız ve hal hareketlerinize bu şekilde yön vermelisiniz. Hiç değilse ona karşı. Çünkü yapılan iyilik asla karşılığını ödenmeyecek bir iyilik olabilir.

Rüyada Sevgiliye Yemin Etmek

Rüyada sevgilinizi görüyor ve ona herhangi bir konudan dolayı yemin ediyorsanız, ona bağlanmaktan korkmamanız adına gelen bir işaret denebilir. Bu kişiye vermiş olduğunuz yemin aslında sizin bilinç altınızı rüyalarınıza yansıtmaktadır. Şayet bu bağlamda rüyada yemin etmek, sevgiliye verilen vaatlerin de tutulması gerektiğini ifade eder. Yani sevgilinize evlenme teklifi etmek için geç kalmamalısınız ya da ona vermiş olduğunuz sözleri her zaman yerine getirmelisiniz gibi anlamlar çıkartabilirsiniz görmüş olduğunuz rüyadan.

Şayet daha öncesinde verdiğiniz bir sözü de ifade edebilir rüyanızda yemin ediyor olmanız. Fakat bu sözü hiçbir zaman tutmadığınızın da işaretidir. Rüya bir hatırlatma niteliğindedir. Yani kısa zamanda mutlaka sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmeniz gerektiğini ifade etmektedir. Şayet yerine getirmediğiniz taktirde sizin çok üzüleceğiniz ve pişman olacağınız da kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada Eşe Yemin Etmek

Rüyada eşinize yemin ettiğinizi görmek zamanında, evlenirken etmiş olduğunuz yeminin bir hatırlatması niteliğini taşımaktadır. Şayet eşinizden sakladığınız büyük bir sır varsa bu sırrı saklamamalısınız. Rüyada yemin etmek bu sırrın en kısa zamanda ortaya çıkacağına ve bu sebepten dolayı eşinizin size olan güveninin sarsılacağına hatta evlilik bağının dahi çökebileceğine dair bir işarettir. En kısa zamanda tutmuş olduğunuz bu sırrı ya da eşinizden saklayarak yapmış olduğunuz davranışı uygun bir dille ona anlatmanız gerekmektedir. Yine eşini aldatanlarında görmüş olduğunu bir rüyadır, eşe yemin etmek. Şayet eşinizi aldatıyorsanız bir an önce bundan vazgeçmelisiniz. Evlenirken etmiş olduğunuz yemini hatırlamalı ve bu yemine göre davranmalısınız. Aksi halde sizi hiç de hoş olmayan sürprizler beklemektedir.

Rüyada Annenize Yemin Etmek

Rüyada annenize yemin etmek son zamanlarda ona olan ilginizin azaldığını gösteren bir işarettir. Annenize olan sevginizi ve bağınızı göstermeniz gerekmektedir. Anneniz bu ilgisizlikten dolayı üzülmekte fakat size bu hislerini belki de belli etmemektedir. Annenizle eskisi kadar yakın olmanız gerektiğine, onunla ilgilenmeniz gerektiğine, birlikte güzel vakit geçirmeniz gerektiğine dair yorumlanmaktadır.

Rüyada yemin etmek ve bu yeminin anneye edilmesi kutsal bağları simgelemektedir. Bu yüzden bu bağı kesinlikle hiçbir sebeple ve hiç kimse için koparmamalısınız. Şayet eşiniz ya da sevgiliniz ile anneniz ya da aileniz arasında kalıyorsanız bu duruma bir denge sağlamanız gerekmektedir.

Rüyada Yok Yere Yemin Etmek

Rüyada herhangi bir konuda yalan beyan ile yemin etmek, fakirliğe, rezil olmaya, hilelere baş vurup bundan olumsuz sonuçlar almaya delalet eder.Rüyada yemin etmek fakat bu yeminin yalan olması daha önceden yapmış olduğunuz yalan beyanın ortaya çıkmasına da işarettir. Bu sebepten dolayı ağzınız yanacak ve çevrenizdeki kişilerin sizden kısa sürede uzaklaştığını göreceksiniz.

Şayet hayatınızda birisi sizden kendisi için yalan beyanda bulunmanızı istediyse, bu kişi kim olursa olsun, hayatınızda ne denli büyük bir öneme sahip olursa olsun kat’iyen bu kişiye yalancı şahitlik etmemeniz gerektiğine dair bir işaret sayılmaktadır görmüş olduğunuz rüya. Eğer rüyanın bir anlamı olduğunu düşünmeden bu kişiye yalancı şahitlik ederseniz yakın zamanda bu durum ortaya çıkacak ve sizin de bu kişi kadar başınız yanacaktır.

Rüyada Haklı Bir Kimse İçin Yemin Etmek

Eğer rüyanızda haklı olan birisine şahitlik ediyor onun için yemin ediyorsanız, işinizde ya da herhangi bir rekabette, yarışmada ya da sınavda zafer kazanacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada yemin etmek ve bu yemini haklı olan birisinin ardında durmak için yapmış olmak önünüzün açılacağına kısa zamanda büyük işlere imza atacağınıza delalet eder.

Dini açıdan da Allah’ın yolunuzu açık edeceğine dair yorumlanır. Bunun yanı sıra reel hayatınızda birisi sizden kendisine destek vermenizi istiyorsa ve siz de rüyanızda bu kişiye yemin ediyorsanız bilin ki reel hayatta da hiç şüpheye düşmeden bu kişinin ardında durmalı, haklı olduğuna dair onun için şahitlik etmelisiniz.

Rüyada Yalan Yere Yemin Etmek

Rüyasında yalan yere yemin ettiğini gören kişi için pek çok alim, rüyayı gören kişinin melanete bulaştığını, şeytana uyduğunu, dini terk ettiğini ve kötü kimselerin sözleri ile hareket ettiğini söylemektedir. Atılan iftirayı bile bile bunun doğru olduğuna dair rüyada yemin etmek, görmediğiniz ve bilmediğiniz halde başkalarının sözü ile bir kimseye çamur atıp daha sonra bu konuda yemin etmek gibi durumlarda vicdanınız rüyalarınızda karşınıza çıkmıştır. Böyle bir kötülüğü o kişiye yaptığınız için ahı tutmuştur ve bu ah yerinde kalmayacak elbet sizin hayatınızda da bir probleme dönüşecek, işleriniz rast gitmeyecektir.

Eğer birisi, her kim olursa olsun, sizin için ne denli önemli olursa olsun, yaptığı bir iftira karşısında sizden kendisine destek olmanızı istediyse bunu yapmayın. Rüyada yemin etmek ve bu yemini yalan yere yaptığınızı görmeniz o kişinin ardında durmamanız gerektiğine dair bir işarettir.

Şayet bu işareti görmezden gelir ve yinede iftiraya maruz kalan kişi için yalan ifade verir, şahitlik ederseniz bu durum dönüp dolaşıp sizin ayağınıza dolanacaktır. Çünkü reel hayatta iftira atılan kişiye oldukça büyük bir kötülük etmiş olacaksınız ve bu kötülük Allah katında görülmüş ve size geri dönüşü olacaktır.

Yalan yere yemin etmek gidişatında olan hayatımızda da yok yere birinin canına kast etmekle aynı anlamdadır. Bu sebeple her ne olursa olsun herhangi biri için yalan beyanda bulunmamalı ve ifade vermemelisiniz. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalıyorsanız mutlaka doğru olanı yapmanız gerekmektedir. Görmüş olduğunuz rüya da doğru olanı yapmanız adına size verilen bir işarettir. Rüyada yemin etmek ve bu yeminin yalan olduğunu bilmek, reel hayatta başınıza gelecek felaketlere yorumlanmaktadır.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir