Rüyada Yıldırım Düşmesi Önemli Mesajlar Verir

Rüyada Yıldırım Düşmesi Görmek

İnsanlar uyurken genellikle birtakım rüyalar görürler. Rüyada yıldırım düşmesi de pek çok kişinin gördüğü bir rüyadır ve bu rüya farklı şekillerde yorumlanmıştır. Rüyamızı bütün detayları ile ele alarak yorumlamamız daha doğru bir rüya yorumu yapılmasına yardımcı olacaktır. Kısacası tüm rüyalarda olduğu gibi rüyada yıldırım düşmesi gören bir kişinin de rüyasında yıldırımı ne şekilde gördüğü rüyanın tabir edilmesi açısından önemlidir.

Genel olarak rüyada yıldırım düşmesi görmek, hastalık, azap, yalan haber, kıtlık ve hoşa gitmeyen sözlere dalalet ettiği şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada yıldırımın düşmesi yıldırımın düştüğü bölgede yaşayan kişiler için azaba işaret ettiği şeklinde de rüya yorumcuları tarafından yorumlanmıştır.

Bir kimsenin rüyada yıldırım düşmesi görmesinin bir başka tabiri ise, bir yere yıldırım düştüğünün görülmesi, yıldırımın düştüğü o yerde oranın insanlarına acı verecek bir olayın meydana geleceğine dalalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Yıldırım Görmek

Bir kimsenin rüyasında yıldırım görmesi üzüntü ve kedere işaret ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada görülen yıldırım, şiddetli korkuya da dalalet eder. Rüya da yıldırım görmek, rüyayı gören kişinin moralini bozacak olaylar yaşayacağı, sevdiklerini üzmemek için çok uğraşacağı bu sebeple yorgun düşeceği şeklinde de rüya yorumcuları tarafından yorumlanmaktadır. Rüyada yıldırım düşmesi görmek yalan haberlere, hastalığa, azaba işaret ettiği şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Eve Yıldırım Düşmesi

Bir kimsenin rüyasında eve yıldırım düştüğünü görmesi ise, yıldırımın düştüğü eve maddi sıkıntı geleceğine ve ayrıca ev halkının da sıkıntılı günler geçireceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada eve yıldırım düştüğünü görmenin bir başka tabiri ise, çekilen sıkıntıların unutulmasını sağlayacak kadar huzurun yerinde olacağı, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına dalalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yıldırım düşmesi görmek genel olarak hayra işaret etmez. Rüyada yıldırım görmek bazı rüya tabircileri tarafından üzüntü ve kedere işaret ettiği şeklinde yorulmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Kan Kusmak Hayır Mıdır Şer Midir?

Rüyada Ağaca Yıldırım Düştüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında ağaca yıldırım düştüğünü görmesi hane içinde sevilen bir aile büyüğünün hastalığına ya da üzüntülü bir haber alınacağı şeklinde tabir edilmiştir. Rüyada ağaca yıldırım düştüğünü görmenin bir başka tabiri ise, yakın bir vakitte bütün aileyi hatta sülaleyi ilgilendiren bir gelişmenin yaşanacağına, alınacak kötü habere işaret ettiği şeklinde tabir edilmiştir. Rüyada yıldırım düşmesi bazı rüya tabircileri tarafından büyük bir sıkıntı ve dert olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Denize Yıldırım Düştüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında denize yıldırım düştüğünü görmesi karlı işler yapacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine oldukça büyük fark atacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk meydana getirecek bir haber alacağına işaret ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yıldırım düşmesi ise bazı rüya tabircileri tarafından hayra yorumlanmaz.

Rüyada Üzerine Yıldırım Düştüğünü Görmek

Bir kişinin rüyasında üzerine yıldırım düştüğünü görmesi rüya sahibinin iş yaşamında prestij kaybı yaşayacağı, para sıkıntısına düşmeyeceği şeklinde tabir edilmektedir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin ailesi ile çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağı şeklinde de tabir edilmektedir. Bir diğer tabiri ise, önemli bir hastalığa yakalanacağınıza dalalet eder. Rüyada yıldırım düşmesi ise bazen, yaşanacak çok büyük bir kazaya ve afete dalalet ettiği şeklinde de bazı rüya yorumcuları tarafından tabir edilmektedir.

Rüyada Bağ Ve Bahçelere Yıldırım Düştüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında arka arkaya bağ ve bahçelere yıldırım düştüğünü görmesi afet, bela ve yıldırım düştüğü yere zulüm ve fesadın istila etmesine delalet ettiği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yıldırım düşmesi ise üzüntüye düşmeye sebep olacak bazı olayların yaşanacağı şeklinde de tabir edilmiştir.

Rüyada Yıldırımın Düştüğü Yerde Alevler Çıkması

Rüya sahibinin rüyasında yıldırım düştüğü zaman alevler ortaya çıktığını görürse bu sıkıntının sonunun çok iyi olacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yıldırım düşmesi görmek büyük bir sıkıntı olarak da tabir edilmektedir.

Kenzül Dua Kitabı ile ilgili okur yorumları gerçekten enteresan, bu okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Bu mucizevi yorumları okuyunca siz de hayret edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua Kitabı'nı hemen indirin.

İşte o mucizevi yorumlardan bir kısmı:

Yönlendirdiğimiz sayfada bulunan daha yüzlerce yorum var ve gün geçtikçe de artıyor.

 

Posted Under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir